MMORPG z summonerem

Co do BDO i pay2win to mogę powtórzyć to co większość pisze gdyż sam grałem dosłownie chwile. Podobno koniecznie trzeba kupić "udźwig" jak rozumiem postać jest za słaba by targać swoje tobołki i pety które zbierają dropa. Te rzeczy to podobno must have. Ktoś gdzieś kiedyś napisał, że te 100-200zl trzeba wydać dodatkowo. Zależy też co masz na myśli poprzez pay2win. Bo dla niektórych boost expa również nim jest a to nie prawda bo czy wbijesz poziom w godzinę czy dwa dni to nie stanowi o tym kto jest lepszy a raczej zaoszczędza czas i nic poza tym. A co do tego co pisał Vegeta to muszę się z nim zgodzić. Grałem w Rappelz i w L2 i system summonow w L2 bije na głowę ten w Rappelz. Przede wszystkim od Rappelz odepchnęło mnie to że masa ludzi (wszyscy) biegała z wysoko lvlowymi petami i robili sobie solo game w MMO ;p Przynajmniej na lokacjach nisko/srednio lvlowych. W L2 takiego cyrku nie uświadczysz. I nie dziw się, że ktoś podaje Ci tytuł sprzed dekady skoro sam takie podałeś w swoich propozycjach i nie wspomniałeś że to ma być gra z ostatnich nie wiem, 5 lat. Sam polecę Ci L2 ale tylko i wyłącznie prywatne serwery. Aktualnie sam gram Summonerem (PS'em) na rosyjskim serwerze gdzie jest bardzo duży online.

W Rappelz po pewnym czasie ludzie robiąc drugą postać brali silnego peta i robili sami dungi aby swoją postać jak najszybciej wylewelować, aczkolwiek w tamtym czasie to nie było jakąś plagą i dało się znaleźć spokojnie team w dungu, natomiast jak już wprowadzili wzmocnienia petów a graczy nowych nie przybywało to na niższych levelach biegali sami gracze z petami jako że i tak team było znaleźć ciężko bo jedynie gdzie się wtedy działa gra to najwyższe level-a, jako przynajmniej dla mnie ta gra umierała, jednakże jak grałem od premiery to tętniło życiem że tak powiem. Wybacz oprócz tego że napisałem że nie chcę starej grafiki i wolę nontaregety oraz wymieniłem też gry w które grałem kiedyś, co zrozumiałe że już są stare, to zapomniałem zaznaczyć że nie chce gry sprzed dekady.

Tak więc po wypłacie zakupuje black desert i zobaczę co jest prawdą a co biadoleniem nie usatysfakcjonowanych.

Chętnie też dowiedziałbym się o jakiś przyszłych mmo posiadających pety/summonerów, jak na razie znalazłem Lost Ark :D.

przecież pisał, że BS mu się nie podobało

 

W L2 można pograć na prywatnych serverach, tam zawsze coś się dzieje:) i zawsze pełno polaków. Można poszukać jakichś serverów na l2.hopzone.net

Fakt ,spojrzałem tylko i wyłacznie na "Nie przypadły mi do gustu"

No w takim wypadlu żeby nie było offftopu

Tak jak ktoś wyżej wspomniał Tamerka w BDO ,ale no właśnie ale dużo jest za i przeciw tej klasie postaci jesli chodzi o end game.

Dodatkowo Kakao Games ,dużo rzeczy jest must have w tej grze typu Pety i udźwidz no i to grindownik jesli CI nie przeszkadza

Co do grindu to mi nie przeszkadza jeżeli nie jest oparty na powtarzaniu tych samych misji, a możesz usiąśc sobie na spocie mobów i expić :D.

Co do grindu to mi nie przeszkadza jeżeli nie jest oparty na powtarzaniu tych samych misji, a możesz usiąśc sobie na spocie mobów i expić :D.

Odnajdz mój post w black desert dział MMo, wrzuciłem tam darmowe klucze do BDO, pobierzesz i sobie przetestujesz

Elders scrolls online. dobry system NonTarget przyjemna grafika I znajdziesz summonera na promo jak poszukasz to za 2 dyszki podstawkę kupisz.

Czy warto kupować BDO czy jest pay 2 win?

Nie warto, gra jest przeciętna. System walki jest fatalny. Mówiąc krótko: chiński crap

co to Black Desert predzej czy pozniej zacznie ci doskwierac brak udzwigu i brak petow, bo oszczedzaja one mase czasu i klikania, niektore ubrania tez sa p2w jak np krzak, znika twoj nick dla wszystkich i doslownie w trawie cie nie widac, wiec bijąc sie kiedys o spota lub pvp poprostu bedziesz non stop brany z zaskoczenia co prawda chyba dobrze pamietam ze expa sie juz nie traci po smierci pvp ale nadal ludzie biją na potęge bo karme mozna w chwile odbić i cie zabijac i tak w kolko. Kiedys jakbys chcial zapolowac na wieloryby albo cos to bez ubrania rybki tez bedzie cie wkurzalo ze typ ma kostium i plywa w pław 2x szybciej niz ty na najszybszej łódce

Szczerze to GW2 oraz WoWa bym Ci nie polecał na granie summonerem. W obu grach masz mete na daną klasę/spec. Fakt możesz sobie grać warlockiem pod demonology, ale jakiegoś konkretnego contentu nie zrobisz, bo przoduje inny spec w danym patchu. Demonology był super na początku legionu, aktualnie affliction przoduje w tabelach. Teoretycznie każdy spec warlockowy ma jednego dużego summona, tylko demonology ma ich więcej. Co do GW2 masz tego Necromancera, ale rzadko gdzie widywałem build pod summony. No i w GW2 w przypadku większości klas najbardziej op jest spec dodany w nowej ekspansji (chyba tylko ranger do teraz ma najmocniejszy build pod podstawowe drzewka).
W ESO zrobisz summonera z maga, ale są to tylko 2 summony (familiar i azura twilight) + ultimate w postaci stacjonarnego atronacha. Ewentualnie Druid z miśkiem i przyzywaniem na chwilę zwierząt (wybuchające żuczki, szarańcza oraz cliff racer, który rzuca się z nieba na przeciwnika). Niestety jedynym stałym summonem jest niedźwiedź.
Ciężko Ci doradzić, zwłaszcza że nie chcesz gier z podstarzałą grafiką,a aktualnie ciężko o dobrą klasę summonera w grze. Możesz spróbować w BDO klasę Tamer. Pytanie czy odrzuca Cię gender lock, bo ta postać jest dostępna tylko jako żeńska.

Pamiętam że w Requiem była klasa zajebistego summonera. Mógł przywołać chyba 3 pety, ale jeden był taki wielki potwór duch który krzyż nosił taki gotycki.

Gra stara ale klimat piękny. Mroczny krwawy i brutalny.

Odnajdz mój post w black desert dział MMo, wrzuciłem tam darmowe klucze do BDO, pobierzesz i sobie przetestujesz

Dzięki wielkie chętnie przetestuje temat można zamknąć, dzięki wszystkim za pomoc.

Dekaron miał summonera, nie wiem czy gra jeszcze działa ale jeżeli tak to warto Ci to sprawdzic :)

Dodam ze w BDO jest tylko ten wilczek i szczerze nie uzywa sie go do expienia, prawie w ogole sie go nie uzywa. Summony ma jeszcze wizard na 56lvlu wizard ma ogien/wode a babeczka błyskawice/ziemia

Jak chcesz, ja również mam do oddania kod do BDO na 7 dni

PokeXgames , tam wszystko opiera się na systemie zwierzaczków :^

Ja polecam Dekaron od papayaplay, tam summoner jak dla mnie jest naprawdę fajny, grałem w wiele gier gdzie był dostępny Summoner, ale tylko w Dekaronie dostałem to czego chciałem.

Pobieram już black desert ale mam pytanko jak to jest z tymi wersjami, czy wersja na stronie różni się jakoś od tej na steam? Czy tylko przez stronę mogę aktywować guess pass? czy jak skonczńczy mi się guess pass to mogę kupić pełną wersję do tego konta przez steam?

Pobieram już black desert ale mam pytanko jak to jest z tymi wersjami, czy wersja na stronie różni się jakoś od tej na steam? Czy tylko przez stronę mogę aktywować guess pass? czy jak skonczńczy mi się guess pass to mogę kupić pełną wersję do tego konta przez steam?

Na steam kupujesz już cała gre, działa tak samo jak ta ze strony, na steam szybciej sie pobiera, na stronce wpisujesz guess by sprawdzic gre za darmo przez tydzien i jak wbijesz tam 30 lub 40 lvl to osoba od której masz klucz dostaje bonusy, potem po 7 dniach mozesz wpisac drugi, moze znajdzie sie tez ktos kto da Ci kod Gift i wtedy po wpisaniu go masz gre na zawsze.

Dobra pierwsze problemy napotkane, kto wymyślił te family names człowiek siedzi wymyśla, wszystko zajęte wpisujesz w końcu jakieś dzadostwo myśląć sobię ja tu tylko sprawdzam jakby co wezmę inne konto , chcem stworzyć postac wywala z gry, ehh dzisiaj se nie zagram.

Dobra pierwsze problemy napotkane, kto wymyślił te family names człowiek siedzi wymyśla, wszystko zajęte wpisujesz w końcu jakieś dzadostwo myśląć sobię ja tu tylko sprawdzam jakby co wezmę inne konto , chcem stworzyć postac wywala z gry, ehh dzisiaj se nie zagram.

Jeszcze zostało kilka moich kluczy także weź sobie smiało, osobiście wpisałem zdanie ze słownika elfów bo wiem ze mało kto tego uzywa i było wolne :D