Mmorpg znajdzie się coś?

Może Eve Online przypadnie ci do gustu. Ja jakiś tydzien temu zacząłem i bawie sie całkiem fajnie :slight_smile:

DK online - wyszlo we wtorek

mało ludzi gra

Może Escape From Tarkov? PvP jedne z najlepszych, grind jest w pewnym stopniu, jedynie co wyróżnia te gre to że to strzelanka a nie MMORPG, chociaż ma w sobie pewnie elementy tego gatunku.

1/3 Gry… w grze w której robi się to samo 24/7 xd

Próbowałeś może runescape? xd
Dodam także “Pride of taern” gra przeglądarkowa ale jak kogoś zabijesz traci, do tego wysyłka do City xD

Deadman mode w osrs.

cóż gram osobiscie w Black Squad - fps , LoL , Neverwinter , ESO
kazda z gier ma cos przyjemnego , ale wiecie co ? jak nie ma z kim to i sex jest nudny xD

trochę głupie określenie ,ale masz rację granie solo szybko sie nudzi :smiley: każda gra jest zajebista na swój sposób jak mosz do niej ekipe :smiley:

Pozostałem przy DK online, ze znajomymi gram i od 30 lvl jest przyjemny hardcore. Czekam z nadzieją na jakieś mega mmorpg, ale póki co to wybór padł na DK

Cześć
Mam ten sam problem co Ty. Niestety wieszkość nowych gier to instacjonowane badziewie z atrapa PVP
Do głowy przychodzą mi tylko dwa tytuły które mogą Ci się spodobać:

  1. Eve online. Nie ma tam grindu doświadczenia czy skilli. Ale są wojny korporacji i sojuszy, przejmowanie terenu, polityka i wszystko toczy się na jednym serwerze co jest dla mnie dużym plusem. Jeśli kogoś zestrzelisz to oczywiście możesz zlootować jego statek :> Jeśli masz zamiar pograć to jak najwcześniej poszukaj sobie korporacji. Na filmikach na yt może pvp wygląda niezbyt zachęcająco ale uwierz mi, że jest bardzo emocjonujące.
  2. Arkadia.rpg.pl . Polska gra rozwijania od 1996 roku wiec nie jest to jakieś badziewie napisane w 2 tygodnie na kolanie. Świat oparty o Sapkowskiego i Warhammera. Jest grind, pvp, po śmierci tracisz 10% expa, full loot, open world bez instancji. Zachowanie klimatu i rpg obowiązkowe. Tylko to gra w której przez pierwsze pół roku uczysz się podstaw i konfiguracji klienta. :stuck_out_tongue:

Chcę zobaczyć jak robisz Hystrię, Gyffina albo node wary na 57 kiedy nawet gracze na 60+ mają problemy. A podsumowując twoją wypowiedź - graj w wowa na trialu 24/7, bo przecież na trialu masz już pierwszego dungeona i battlegrounda więc robisz to samo co całą grę… Cóż, niektórzy nie nadają się po prostu do myślenia

Wiesz że w mmorpg z całkowita utrata sprzętu przy tak marnych często dropach lub czasie na ulepszanie mijają się z celem? Kilka gier probowało i zamykało hardcore serwer po 2 mies bo albo nikt nie grał albo 1 osoba nie dawała wyjsc z miasta. Jeżeli szukasz PvP z lootem po śmierci to gry survivalowe są dla ciebie . Jeżeli zainteresowało by cię to zapraszam na conana tutaj tracisz w Pvp jak i pve wszystko co masz przy sobie jak padniesz i każdy jak akurat przechodzi może zabrać albo ty jak wrocisz do ciała. Grind rzeczy do broni, ammora bazy. Bazy bardzo ważny aspekt żeby chronić swoje rzeczy. więc nie jest to suche pvp wlocznia na włocznie i kto ma lepszy ping ale też wysadzanie murów i kradniecie przeciwnika zasobów. W grze znajduje się tez system petów i niewolnikow kazdego zle nastawionego npc mozesz ogluszyc i zmienić w niewolnika. A każdy pet którego znajdziesz dzieci możesz złapać do klatki aby pilnowały ci bazy.

a propos silkroad to sa privki na ktorych bot jest zakazany.

1lajk

jednym słowem patrzysz na grę przez IS można i tak pewnie w przyszłości będzie trzeba korzystać z IS a na razie mi wystarczy bić lvl :slight_smile:

Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo grindowate i hardkorowe mmo: Dofus.
Edit 1: ta gra jest 2d i jest turowa jak coś, jednakże przeczytaj co oferuje :slight_smile:
Grafika jest trochę kreskówkowa ale nie jest to anime. Natomiast rozgrywka na serwerze Heroic jest brutalna niczym życie w Australii - wszystko chce ciebie zabić.
Hardkor polega na tym, że mamy permadeath z PK jak i z walk z mobami - tracisz lvl postaci (ale masz x6 do najwyższego jaki wbijesz) tracisz EQ (25% przepada w eter, 75% leci na moby w pobliżu w przypadku pvp zwycięzca bierze troche mniej i reszta leci na moby w strefie) ale jako rekompensata na serwerze jest x3 exp, drop i kamasy z mobów (jedyny plus). Na ten serwer polecam wbijać z ekipą albo szybko sobie jedną znaleźć, jako że jest to gra francuska to większość graczy mówi tylko w tym języku nawet jeśli serwer jest international, aczkolwiek gildie anglojęzyczną można znaleźć.
Gra jest 100% p2p 0% p2w (zwłaszcza na tym serwerze gdzie eq na lvl 100 jest overpriced bo jest ciężko wyfarmić materiały na nie chyba że jesteś odważny i masz skilla + trochę wyposażenia + nikt ciebie nie hunci żeby w pk zmasakrować.
Serwer Oto Mustam jest tym którego szukasz jeśli chcesz mieć konsekwencje z dedania w PVP i PVE, ale jest też serwer Shadow z permadeath only z PVE, aczkolwiek PVP się też opłaca bo jak masz kozak eq to mało kto będzie miał dlatego że endgame naprawdę zajmuje trochę wysiłku mózgowego aby przejść dungeon/questa bez deada.
Dodam że jako + to da się opłacić p2p za walute w grze co można potraktować jako p2w ale naprawdę musiałbyś wywalić 2k pln żeby kupić 4 itemy na tym serwerze (na high lvl) - z czego mało które da się kupić, a wyfarmienie ich to kwestia ekipy i levela.
Na zwykłym serwie nie ma takich konsekwencji ale można bawić się w AvA a to pozwala nad przejęciem kontroli nad strefami dla siebie by zapewnić sobie bonusy oraz specjalną walutę wartą sporo pieniędzy.