Mmorpg znajdzie się coś?

Witam,

Poszukuje mmorpg oparte najlepiej na grindzie, open pvp i konsekwencji po śmierci. Sprzęt ruszy wszystko. B2P, f2p, Abonamenty, premium itd wchodzą w grę, ale jeśli f2p to żeby nie było konieczności +500 zł na item shop miesięcznie.
Tibia idealna gra, lecz po tylu latach niestety się znudziła mimo częstych update nie potrafi zatrzymać na dłużej. Tym bardziej, że kiedyś nie była tak bardzo p2w.
Black Desert grind bardzo p[przyjemny, wbiłem 57 lvl po premierze. Boli jedynie brak pvp, zabijesz kogoś na spocie? Super, wróci za 10 sekund i śmieje Ci się w twarz. Dla mnie nie ma prawa bytu coś takiego.
Silkorad świetny, lecz teraz tylko boty grają:confused:
Dk Online jest ok, mimo tego że item shop bogaty to nie przeszkadza trak jak te bugi … na każdym kroku bug i mała popularność niestety, steam 500 osób, a premiera 5 marca …

Maple Stroy/Tree of savior nie ten klimat graficzny

Albion Online craft craft craft, 3 tygodnie craftu i miałem dość, monotonia. różnorodność mobów to dramat.
Dekaron, Lineage, knight online, metin 2 za starsza szata graficzna plus podobno p2w straszne.
WoW pve ok, ale pvp nudny. Arenki i bg jedynie open pvp prawie nie istnieje

Rappelz gra umiera
Archeage p2w nie przeszkadzało, bo zakochałem się w tej grze i nie zwracalem uwagi ile kasy pochłania. Jednak ten sam problem jaki występuje w bdo causal pvp, zabijasz i nic nie zyskujesz, a osoba zabita nic nie traci.

Żadne dungeonówki typu vindictus, nevervinter, c9 i inne pokroju crapy proszę nie polecać, d3 i poe również dziękuje.

Ostatnio ktoś mi mówił o Gloria Victis, ale sprawdziłem steam charts i niestety ~500 osób nie powala w ciągu dnia.

Wracaj do BDO nie znajdziesz nic lepszego ^^ król jest jeden!

3lajki

Król grindu ok, ale pvp nudne

Jeśli walczysz z osobą która ma na podobnym poziomie AP / DP to PVP jest całkiem fajne. Jeśli chodzi o dobre PVP to pozostaje TESO / GW2 z gier które mają dość dobrą pozycję na rynku.

1lajk

Tylko nie gw2, areny sa w porządku, ale WvW to mass pvp i biegasz po mapie zajmując kolejne regiony. Brak wojny gildii:/ Teso to bardziej solo rpg z tego co słyszałem, a pvp to dramat:)

Ewentualnie jeżeli aktualnie nie ma niczego godnego polecenia to czy może na ten rok jest jakaś ciekawa premiera zapowiedziana?

DK Online !!!

mu online

A może trochę zapomniane 4stroy? Chociaż nie jestem pewny czy spełnia warunki.

To jak nie jesteś pewien, to po co piszesz? Tylko po to żeby pisać w ogóle? -_-’

pvp to dekaron :slight_smile: ja gram teraz w DK i populacja jest spora. 500 osób mówisz? to chyba w miasteczku :slight_smile: wszystkie spoty pełne ludzi łatwo o party polecam :slight_smile:

Dk Online, 500 osób gra poprzez steama czytaj uważnie. W miastach do 100 osób jest. Tylko co tu polecać? Auction house zbugowany czy może niewidoczne ściany na spotach? Zdarza sie komunikat krzaczek KR i z gry jesteś wyrzucany. I ten IS troszkę przesadzony jak na grę oparta na grindzie i pvp, 80% itemów dodaje nam statystyki lub w jakiś sposób boostuje postać. Nie ma nic kosmetycznego. Premka p[ełna 160 zł, plus dwa pety, które dają statystyki to kolejne 80 zł. To mamy już 240 zł miesięcznie, do tego warto mieć mounta, który szybciej regeneruje nam hp/mp, jak wiemy mp to w tej grze na wagę złota to kolejne 150 zł plus book, który zwraca nam 100% expa, jeżeli umrzemy kolejne 120 zł. Nie mówię już o tak przydatnych itemach jak automatyczne picie potów 40 zł/miech. Nie wspomnę o scrollach na 100% expa więcej czasowych. Mało jest itemów w is, ale spora część jest niezbędna i szło by to przełknąć, gdyby ta gra nie była tak zbugowana. Płacić 300 zł miesięcznie, za produkt który 7 lat temu płynniej chodził to chyba żart. Mimo wszystko pozostanę przy dk online i może akurat dopracują ten produkt.

1lajk

Eve Online. W prawdzie od kilku lat nie grałem, ale zbyt wiele się raczej nie zmieniło.

Nie wiem czy znajdziesz inne tego typu gry oprócz tych, które wymieniłeś i które w tym wątku padły, no może jeszcze EVE online. Skoro chcesz open pvp z konsekwencjami po śmierci a tibia i albion cię znudziły to może warto się zainteresować grami survivalowymi? Wiele z tych gier ma wsparcie modów, które dodają elementy rpg czy questów na serwerach, np. Rust czy ARK

Grałem w Ark i Conan Exiles i gdyby nie te bugi to raz na jakiś czas bym zagrał, a tak kupiłem i nie wracam do tych tytułów. Wnioskuje, że nic wartego uwagi nie ma obecnie na rynku i trzeba mieć nadzieje i czekać. Podobno RaiderZ ma powrócić w tym roku, a z tego co kojarzę to go miło wspominam. Pogram póki co w tego dk online, ale bez wydawania złotówki, bo nie zamierzam wspierać czegoś co jest niekompletne. Temat można zamknąć. Dzięki:)

havenandhearth tylko to trudna gierka jak zabijesz wszystko twoje a gosc traci 20% statystyk

BDO i hardkorowość. Nie ośmieszaj się.
Co do autora, nie znajdziesz niestety takiej gry. Jedynie tibia nadal trzyma poziom.

2lajki

57 lvl w BDO xDD
Toś ty człowieku 1/3 gry nie poznał.
Gra i PvP oraz żmudny grind zaczyna się od 61/62 z ponad 250AP

Nie ma co przesadzać ale ten 60 lev to taki soft cap aby się bawić na spokojnie :slight_smile: 57 lev to można w 2 dni wbić :stuck_out_tongue:

Ojj koty koty, przeciez napisal ze na poczatku BDO wbil 57, a wtedy 57 bylo jak teraz 61 + 50%

A ja powiem Sruuuu i Mortal Online. Am trzeba uważać i można zrobić praktycznie wszystko. Włącznie z gotowaniem zwłok przeciwnika jak i swoich