Mmorpg

Witam
Jestem Robert mam 26lat jeszcze szukam gry mmorpg jakieś fajnej ekipy z kimś co by można było pograć. miło by było gdyby był jakiś ts3 lub discord. mikrofon mam. Szukam bardziej ludzi(ekipy) w podobnym wieku.
to co grałem/gram:

**

Tibia

** (dawne czasy ale czasami wchodze na jakies otsiki 4fun)

ArcheAge

(fajna gra spodobała mi się chętnie bym pograł mialem wbity juz któryś anscestral lvl ale samemu ciężko i nudno i wolał bym grać z rodakami )

GW2

(wykupione 2 dodatki pogralem pare h ale niestety nie znalazlem ludzi do gry)

POE

w tej grze też troche pograłem ale znów ten sam problem nudno samemu :slight_smile:

CS:GO

(gram obecnie prawie 3kh )

Mój discord to Refull / Prixon#8415
zapraszam do odezwu tutaj lub na DC na DC szybciej odpisze :slight_smile:

ps. Gra typu B2P nie jest problem

co ma poe oraz csgo do mmorpg to ja nie wiem

poe ma coś wspólnego,
csgo nie ale napisalem w co obecnie gram

Co do gw2 gdzie i jak szukales kogos do wspolnej gry?

w grze lub tutaj na forum ale to bylo jakies 2 lata temu

poe to nie jest mmorpg

Jak chcesz znalezc to nie szukaj tu tylko na zamknietej grupie guild wars 2 polska na fb bo polskie community w znacznej wiekszosci nawet tu nie zaglada.
Tam tez mozesz zapytac o gildie przyjaznom nowym graczom bo takowe sa i chetnie zapraszaja.
A jezeli potrzebujesz jakies info o grze to napisz pm albo in game Majki.7241

Nie zesrajcie się tym brakiem rpg w poe… Jest to MMO, więc o co wam chodzi?

to poprostu zwykly troll forumowy

Sorki ale poe ma swoją fabułę i to bardzo rozbudowana czyni można nazwać ją mmorpg

1lajk

No nie do konca te cechy co wymienilas czyni gre mmorpg albo nie mmorpg bo jak sam producent gry podaje PoE to ActionRpg
Żródło: https://www.pathofexile.com/game

Zeby najprosciej jak sie da okreslicz czemu PoE nie jest mmo (massive multiplayer online) to to ze nie zrobisz tam party np 20 os i nie spotkasz w otwartym swiecie prawie dowolna ilosc graczy. PoE moze mylic ze jest mmo bo tam funkcjonuje cos na ksztalt hubu czyli miasta gdzie mozna spotkac ludzi ale do zasadniczej gry czyli party itd wchodzi ile tam 4 osoby? Nie pamietam bo gralem w PoE juz kilka lat temu.

wow server silvermoon gildia herbaciarnia polecam , na obecna chwile nie ma lepszego mmorpg.

1lajk

WoW’a nigdy nie gralem , i niewiem czy na próbe chciałbym kupywać ją :wink:

Myślę, że powinieneś spróbować zagrać w polską grę MMO-RPG The Pride of Taern. Jest to gra turowa, strategiczna, masz 10 sekund na podjęcie decyzji, jakie ataki dać(max 5 ataków) i jaką obronę dać( fizyczna, dystansowa, psychiczna) i masz na to 12 punktów akcji. Gra toczy się w magicznym świecie, w którym zdobywasz legendarne i epickie przedmioty zdobywając je z unikalnych bossów, które się od siebie różnią. Rozwijasz swoją postać, masz do wyboru 7 profesji(druid, barbarzyńca,mag ognia, łucznik,vodoo,sheed,rycerz). Do najtrudnieszych należą druid, rycerz i vd, ale są do ogarnięcia, tylko na początku mogą sprawić więcej trudnośći. Gra nie jest P2WIN, ale nie jest łatwo w niej zarobić, dlatego najlepiej mieć ekipe, aby można było chodzić bossy, zdobywać przedmioty i opcjonalnie zakładac ekwipunek lub sprzedawać innym graczom za walutę w grze. Posiadam obecnie bb 67 poziom i gra bardzo wciąga, szczególnie jej klimat. https://www.taern.pl, w podanym linku będziesz mógł zobaczyć jak to wygląda na filmikach , zdjęciach i krótkie opisy od twórców gry. Gra narazie na silniku 2d, za niedługo ma być wprowadzone 3d, na które dość długo czekamy, ale jak zobaczysz kanał Whitemoon na Youtubie to wygląda to naprawdę dobrze. Do wyboru masz dwa serwery Tolnor i Ostlor. Na obu serwerach duża ilość osób, duża ilość asortymentu ekwipunków. Jak byś był ciekawy czegoś jeszcze na temat tej gry, to zapraszam priv, chętnie odpowiem na pytania odnośnie tej gry

Przecież na próbę nie musisz kupować, bo masz coś takiego jak “Free Trial” :wink:

nie, POE nie jest MMORPGIem :slight_smile: :slight_smile:

Tak jak wyżej Wow, obecnie top topów, sam nie dawno wróciłem i bawie się wyśmienicie. Na początku masz traiala do 20 poziomu, potem polecam poszukać jakiegoś klucza na 30 dni, często można je kupić za około 35-45 zł w promce.

PoE na nowym dodatku to spoko opcja, poszukaj ludzi do gry na czacie albo dolącz do discorda jakiegoś strimerka i tam zapytaj czy ktoś nie chce pograć w pt. WoWa jesli nie grałeś to sobie odpuść ewentualnie spróbuj na privie jakimś, bo gierka nic specjalnego nie oferuje + z dodatku na dodatek coraz gorzej. Jeszcze w sumie BDO na serwerze sezonowym warte porgania, często polskie gildie piszą na czacie że szukaja nowych ludzi do gry.

Zapewne mnie niektorzy tutaj zlinczują za to że podaje swoją grę (pomimo tego ze od jakiegos czasu tutaj nie wchodzilem) ale polecam ci Trickster Online. Jest nowy server z nową postacią i gra dużo ludzi. Tez ogolnie poszukuje fajnej ekipy by stworzyc polska gildie i fajnie grac ze sobą. Discord gry oczywiscie jest.
P.S. Jestem w twoim wieku xd