Mobile legends problem?

Siemka podczas włączania tutorialu w Mobile Legends pojawia mi się taki błąd : mobile legends m problem z dostępem do usług google play. Co mam zrobić ?

</p>
  • 		</div>
    	</li>
    </ul>

Zrób screena i wrzuć. Spróbuj zaktualizować usługi play, sprawdź ustawienia dostępu.

Siemka podczas włączania tutorialu w Mobile Legends pojawia mi się taki błąd : mobile legends m problem z dostępem do usług google play. Co mam zrobić ?

</p>
  • 		</div>
    	</li>
    </ul>

WItam, mam problem. Zmienilem telefon ale nie moge odzyskac starego konta ze starego telefonu. Jestem zalogowany w tym gry play tam mi sie zapisywalo wszystko i na nowym telefonie wpisuje login i haslo i faktycznie jest tam ze 3lvl i jakies tam osiagniecia ale nic po za tym dalej jakis 4lvl po tutorialu.
Stąd pytanie czy moze ktos wie w czym tkwi problem ?

I co poradziłes sobie bo mam.ten sam problem

Witam chce zalogować sie na zwoje konto poprzez Monton haslo i login zgadzaja sie w 100 procentach i po kliknieciu message sign in tylko sie cos laduje a na monto nie da sie wejsc czekalem 2 godziny i nic

1lajk

Witam Mam to samo nie mogę zalogować na konto moonton wie ktoś może dlaczego ?? Też login hasło są dobre i klikam i nic sie nie dzieje

Witam mam problem z mobile legends taki ze podczas ładowania meczu załaduje mi się do 50% i wywala mnie i ładuje się od nowa pomóżcie pamięci mam dużo telefon dobrze Działa