Mobile Legends

Hello, ktoś gra może z forum? Odpaliłem ostatnio gierkę dla zabicia czasu, i nawet nawet mnie wciągnęła. Troszkę mam lagi na telefonie, ale da się grać, próbowałem odpalić jeszcze w programie BlueStack, z tym że sterowanie jest dostosowane do telefonu. Tutaj pytanie do Was, czy ktoś wie jak zmienić te sterowanie? I zapraszam wszystkich do gry, mój nick - krzykrzysiu.

W bluestacks z tego co wiem da się to zrobić, można przypisać dane akcje do klawiszy, albo mi się programy pomyliły.

Jak dla mnie, jedyną godną uwagi MOBĄ na mobilne jest Vainglory. Polecam.

Mobile legends, pomimo tych reklam na yt jest bardzo fajna mobka dla zabicia czasu. Vainglory spoko, ale mi bardziej do gustu przypadly legendy. Moj nick: Keyoshii

gierka fajna, tyle, że często dostaje się do teamu ludzi bez rąk! :D

Dzis zainstalowalem sobie na tel gre Mobile Legends ,i musze przyznac na pierwszy rzut oka spoko gierka,tylko nie bardzo ja na razie ogarnalem moze ktos podpowie jak w nia grac??? :-DD

Dzis zainstalowalem sobie na tel gre Mobile Legends ,i musze przyznac na pierwszy rzut oka spoko gierka,tylko nie bardzo ja na razie ogarnalem moze ktos podpowie jak w nia grac??? :-DD

Na youtube masz ''Szachista'' czy coś takiego, gość co sezon wbija jakąś tam wysoką rangę i robi poradniki

Na youtube masz ''Szachista'' czy coś takiego, gość co sezon wbija jakąś tam wysoką rangę i robi poradniki

dokładniej SzachistaPEEL :) miło że ktoś o mnie wspomina :) https://www.youtube.com/SzachistaPEEL

Zapraszamy na forum poświęcone grze Mobile Legends - Poradniki dla początkujących oraz najciekawsze buildy tylko na http://mobile-legends.pl/ !

Hello, ktoś gra może z forum? Odpaliłem ostatnio gierkę dla zabicia czasu, i nawet nawet mnie wciągnęła. Troszkę mam lagi na telefonie, ale da się grać, próbowałem odpalić jeszcze w programie BlueStack, z tym że sterowanie jest dostosowane do telefonu. Tutaj pytanie do Was, czy ktoś wie jak zmienić te sterowanie? I zapraszam wszystkich do gry, mój nick - krzykrzysiu.

Sprzedam diamenty do ML oraz starlight member w dobrej cenie.
Przyjmuje przelewy na konto oraz doładowania psc.
W celu dalszych informacji zaproś i napisz w grze do LilCupson lub napisz na gadu-gadu nr. 57266849

Poszukuje ucznia oraz pomocnika… Moja dywizja to Epic III