Mobilne mmorpg z duzym pvp

Czesc,
nigdy nie grałem w mobilniaki, a wersje stacjonarne to Lineage 2 i teraz Lineage 2 essence.
Czy jest jakieś mobilne mmorpg nastawione na pvp, ze świeżym serwerem aby można podgonić graczy ? Jeszcze spraw p2w. Wiem ze mikropłatności sa wszędzie, ale może jest gra gdzie nie ma to az takiego znaczenia ?

Nie istnieje mobilniak bez p2w

3lajki

Tego sie obawiam…

powiem więcej nie istnieje gra f2p bez p2w :wink: na czymś twórca musi zarobić i albo będzie to kasa za grę + kosmetyka w is albo abonament

To moze jest cos ciekawego z abonamentem ?

jeśli ci chodzi o typowe mmo to nie widziałem dotychczas czegoś takiego jak PvP nieautomatyczne , owszem występuje ale rzadko i tylko w grach P2W z vip1-10 o ile znajdziesz taką grę mobilną, grałem w 60 mmo spokojnie w nich może z 8 ma normalne pvp, na komórkę to tylko Battle Royale lub podobne, np Frag jest niezły i nie aż tak trudny i zabawny

Brawl Stars ciężko mi stwierdzić jaka to kategoria gry. Coś jak Moba albo po prostu “potyczki” ale uwierz mi o ile ja jestem przeciwnikiem Mobilnych gier. Tak od tej się chyba uzależniłem xD i nie mogę się od niej oderwać. Bardzo ważne jest zgranie, dobór zawodników, czasami i taktyka. Jeżeli lecisz na pałę to nic nie ugrasz. Jeszcze jak grasz ze znajomymi + jakiś komunikator zabawa i emocje gwarantowane.

Polecam Seven Deadly Sins: Grand Cross. Gra ruszyła miesiąc temu. Jest to najbardziej F2P friendly gra w Google Play. Osobiście gram w nią co dzień od Day 1. Dużo grindu, bardzo dobre PvP. Dużo youtuberów nagrywa gameplaye.
Polecam zapoznać się z jakimiś poradnikami by nie przewalić F2P diamentów na pierdoły lub pierwszy gorszy baner.

Polecam stream na twitch.
Nawet klienta nie musisz pobierac a gameplay ten sam.
I tu i tu paczysz jak za ciebie ktos gra

MOBILNIAKOM MOWIE NIE

PS: Albion online, ale to pctowa gra w ktora mozesz grac na pc

Polecam Dofus Touch, Call of Duty, Dragon Raja, TFT lub Dragon Nest. W każdym z tych tytułów dobrze się bawiłem.

albion

sprawdz black desert mobile. bardzo dobra gra, p2w jest w niej tez ale raczej w skali takiej , ze albo placisz tysiace dolarow i jestes mega z przodu albo placac kilka dziesiat dolarow nie da Ci to przewagi nad tymi co nie placa nic.
wiec f2p moze byc spokojnie w miare wysoko . polecam

Dzieki za propozycje. Jutro bede przegladal. A moze nie ograniczając sie tylko do mmorpg. Zalezy mi aby rozgrywka odbywała się z innymi graczami. Bardziej pvp/walki a nie grind. Znam z reklam tytuły jak WoT, LoL, ale nigdy w nic takiego nie gralem.

The world of magic

Na androida to zapraszam do Albion Online :slight_smile: Gra jest w pełni multi platformowa :slight_smile:

www.fenikspolska.ga