Mobilne

Poszukuję gry mobilnej. Nie musi być koniecznie MMORPG. Na pewno musi być multiplayer. Aktualnie gram w Tacticool, gra bardzo przyjemna, ale mega p2w.
70 złotych miesięcznie za jakiegoś batte passa/vipa w pełni akceptuje, ale nie będę ładował na start tysiaka, żeby cokolwiek ugrać w grze …

TFT to mój top 1, ale wbijam platynę co sezon i potem nie ma alternatywy

Znalazłem przed chwilą Lost Vault, zapowiada się kozacko, ale jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to chętnie przetestuję.

Próbowałeś gensin impact albo honkai impact ale ostrzegam jak nie lubisz anime to ci nie spodoba, obie gry mają coopa.

Jedno z drugim się kłóci… Mobilne = P2W.
Są wyjątki, ale to na palcach jednej ręki idzie wymienić. Runescape, Albion…

2lajki

Dicast: Rules of Chaos
Sporo w to grałam i generalnie p2w jako takiego nie ma, chociaż niektóre postacie mają z pewnością fajniejsze i mocniejsze moce niż inne, no i maksowanie ich kosztuje, ale ja grałam full f2p i bawiłam się dobrze, win ratio na poziomie ok. 80%.

Nie tyle mmorpg co fajna gierka na parę chwil dziennie - AFK Arena. Osobiście gram od dwóch lat i nie wydałem na nią nigdy ani złotówki. Czuć lekkie P2W, ale gra F2P jak najbardziej jest przyjemna, z racji na bardzo częste eventy, w których można dostać premium bohaterów czy diamenty. Premium bohaterów można również uzbierać z darmowych walut, ale tylko w momencie kiedy dodawani są nowi, ale starych można pożyczać od innych graczy.

Ja się osobiście wcześniej jakoś nie zgłębiałem w tą grę, ale z biegiem czasu odkrywa się nowe rzeczy, nowy content itp. Na początku jest troszeczkę trudno, np. przez to że nie można przyspieszyć walk, co zmienia się przy odpowiednim lvlu (lub od jakiegoś tam vipa). Więc w grze jak najbardziej możesz sobie kupić dużo rzeczy, ale raczej nie ma rzeczy, której nie kupisz również przy F2P, po prostu trwa to trochę dłużej.
Jakbyś zaczął grać i potrzebował z czymś pomocy, to możesz dojść do mojej gildii: “Polskie Wariaty” ID: 1026437 - zawsze ktoś się znajdzie do pomocy :slight_smile:

Runescape

Z mobilnych mmo to mogę polecić Dragon Raja - mimo że gardzę mobilkami to w tej grze świetnie się bawiłem. Jest też maple story jeśli lubisz trochę pixelową grafikę .