Moderator, który nie przeczytał regulaminu

Witam znowu muszę zgłaszać skargę, bo jakiś moderator, który ma aż 3 posty nie miał jeszcze czasu na dokładne zanznajomienię się z regulaminem za co może mi dać skargę.

Napsiałem niby OFFTOP z uwagą za użycie wulgaryzmu i zawarłem w nim prawdę o tym jak "pierdziel" traktowane jest jak słowo za które można dostać bana. Wcześniej tego jakoś nie było ,ale trzeba tak robić jak admin przegrywa dyskusję. Taki as w ręgawie, ale nie o to teraz chodzi tylko o mojego warna za OFFTOP, który jak nawet go za niego uznamy jest pierwszym takim moim błędem z tego co wiem nie dostałem za to upomnienia.

Tutaj wycinek z regulaminu:

Moderator co mi go dał Alyien

Czy znowu będziecie coś mieszać, bo wam członka ekipy skrytykowałem?

I proszę o przywrócenie mojego postu.

jeśli pamiętam dobrze, zrobiła tu konto napisała podanie(1 post) i dostała moda, i takie sprawy powinieneś na pw załatwić skoro dobrze wiesz że pierwszy raz offtopa napisałeś, to na pw do niej napisać a nie dramy na forum robić, oczywiście bez dram forum jest nudne, dla niektórych osób.

i nikt nie czyta regulaminu po założeniu konta.

Ja czytam regulaminy, czytam też wszystkie umowy, wszystko co podpisuje - ciekawa umiejętność, warto nabyć.

Temat bez sensu, takie rzeczy na PW ew do głównego moderatora.

jeśli pamiętam dobrze, zrobiła tu konto napisała podanie(1 post) i dostała moda, i takie sprawy powinieneś na pw załatwić skoro dobrze wiesz że pierwszy raz offtopa napisałeś, to na pw do niej napisać a nie dramy na forum robić, oczywiście bez dram forum jest nudne, dla niektórych osób.i nikt nie czyta regulaminu po założeniu konta.

Ale moderator to chyba powinien czytać regulamin, prawda?

Piszesz do Alyien jaka jest sytuacja, Ona cofa ci warna i wszyscy są zadowoleni, Dziękuje dobranoc...

Nie napisałem na PW z jednej prostej przyczyny.

Ostatnio jak napisałem to i tak musiałem pisać temat i po co mi dwie gówno burze zamiast jednej.

Punkt ściągam, a ten konkretny przypadek pozostaje na koncie w ramach wspomnianego w regulaminie upomnienia.

Sprawa zamknięta.

Witam znowu muszę zgłaszać skargę, bo jakiś moderator, który ma aż 3 posty nie miał jeszcze czasu na dokładne zanznajomienię się z regulaminem za co może mi dać skargę.

Napsiałem niby OFFTOP z uwagą za użycie wulgaryzmu i zawarłem w nim prawdę o tym jak "pierdziel" traktowane jest jak słowo za które można dostać bana. Wcześniej tego jakoś nie było ,ale trzeba tak robić jak admin przegrywa dyskusję. Taki as w ręgawie, ale nie o to teraz chodzi tylko o mojego warna za OFFTOP, który jak nawet go za niego uznamy jest pierwszym takim moim błędem z tego co wiem nie dostałem za to upomnienia.

Tutaj wycinek z regulaminu:

Moderator co mi go dał Alyien

Czy znowu będziecie coś mieszać, bo wam członka ekipy skrytykowałem?

I proszę o przywrócenie mojego postu.