Mody Tak Czy Nie?

Siemka

czy mody do dragon nesta są legalne ?

Teoretycznie nie są, ale w praktyce można ich używać bo nie ma sposobu na to żeby sprawdzić czy Ty tych modów używasz czy też nie, mówię tu o modach na wygląd, dźwięk, skille itp. Kiedyś widziałem moda, że jade'y na 70 lvl można było wkładać do eq na lv 60, to już można sprawdzić

aha z znacie może jakieś fajne mody do dn ????

aha z znacie może jakieś fajne mody do dn ????

WTF sory za duble ale chyba strona mi się zawiesiła

google.pl tam dużo znajdziesz... :)

szukam i szukam i nie ma

Chodzi mi dokładnie o celowniczek jakiś fajny , i mod to auto podnoszenia przedmiotów które wylatują z potworków

I jak zainstalować bo szukam i nie mogę znaleść

http://www.dnmodz.com tam jest pełno modów.

Mylisz pojęcia, autopodnoszenie itemków to już bot/hack, co da się wykryć. Mody tylko zmieniają wygląd gry.

a jak to się instaluje te mody ?

na dnmodz.com forum znajdziesz Tutoriale jak sie instaluje

mody są z rozszerzeniem .pak, po prostu wgrywasz je do folderu z grą (tam gdzie masz launcher itd)

okkk so easy i jeszcze jedno patrz ten filmik , celownik juz mam więc nie podrzeba mi,ale patrz jak zabije bosa to nie zbiera itemow ale one same się zbierają czyli to jest bot już ta ???

http://www.youtube.com/watch?v=5IdzuV8N_vw

nie... ona ma pet'a, który podnosi przedmioty (ten pies, który za nią lata) uprzedzę Twoje pytanie, nie pet nie jest za darmo, można go dostać z pvp, ale to na 7 dni potem i tak trzeba kupować przedłużenie (za prawdziwą kasę).

dobra dobra wiem już kilka minut temu przeczytałem o tym pecie xD

A ty grasz w dn eu ????

tak, gram

Podasz skype nick albo coś może razem pogramy ??

mam narazie 10 lv kali

Skype : kulek000

Nick w dn : KaBoomFinnek chyba xD

nie korzystam ze skype'a.
Żeby razem pograć musiałbyś wbić 60, nie boostuje ludzi. Nicki jak coś mam w opisie profilu.

Nie spoko nabije ten lv,a masz jakieś GG albo coś ?

Jak tak podaj na pw w razie problemów w grze lub pytań nie bd zaśmiecał forum ::D

ref poszukuję osoby która umie re name modów broni

Siemka

czy mody do dragon nesta są legalne ?