Mój kanał Youtube, zapraszam :)

Siemano

Chciałem zaprosić wszystkich na mój kanał YT gdzie wrzucam filmiki i poradniki z gier, które aktualnie ogrywam, muzykę własnej produkcji (powoli, ale do celu :)) oraz planuję wrzucać poradniki Beatbox'u i typowo bekowe filmy. Z gier są to Battlefield 4, Hearthstone: Heroes of Warcraft i Grid Autosport (póki co :)). Mix rzetelności i humoru doprawiony szczyptą bredni, tak bym to w skrócie opisał :).

Muzyka nie jest tak łatwa do stworzenia jak filmik z gry dlatego będzie pojawiać się w sporych odstępach czasowych (pisanie tekstów kradnie mnóstwo czasu). Póki co jest jedna piosenka w słabej jakości, jednak następne będą coraz bardziej profesjonalne. Co do poradników Beatboxu potrzebuję jedynie wzmocnienia do mikrofonu, aby zacząć pełną z pełną parą, dlatego już teraz zapraszam do śledzenia mojego kanału pod adresem: https://www.youtube.com/user/BazNaMajku

Pozdrawiam :)

Siemano

Chciałbym Wam zaprezentować moją pierwszą Pshychoreklamą. Polecam dystans :)

Zapraszam na seans :)

https://www.youtube.com/watch?v=e8Nhz5N3NPA&list=PLd7CoOEL7p9gtQzBmrW8rsB3CuOM3y9Y7

Dobre, ja się uśmiałem. :)

Druga też niezła, aczkolwiek pierwsza była lepsza.

Niezłe niezłe :D. Jedynie brakowało tekstu: "Przed uzyciem zapoznaj sie z ..."

Zbyt płasko, zbyt mało energii.

Nie jest źle, z chęcią zobaczyłbym więcej parodii.

Spoko. A twój "Skok Magika" jest genialny, serio :D

Siema

Skoro reklama nr 1 tak dobrze się przyjęła, polecam zobaczyć drugą. Troche bardziej mroczna i w nieco innej formie :)

Zapraszam :)

Nie jest źle, z chęcią zobaczyłbym więcej parodii.

To nie parodia, tylko lustrzane odbicie telewizyjnego ścierwa :)

Zbyt płasko, zbyt mało energii.

Następne będą lepsze, gwarantuje :)

"Beka jak na pogrzebie".

Bo pomysl jest nawet fajny, jak pocwiczysz modulowanie glosu to moze miec jeszcze lepszy wydzwiek. Widac, ze sie starasz.

sratatata z tapatalka

Po co zakładasz kolejny temat zamiast kontynuować poprzedni? W taki sposób robi się syf na forum.

Żeby nie było, że offtop, podoba mi się twoja twórczość...

Łącze oba Twoje tematy. Wrzucaj swoje reklamy tylko tutaj.

dla mnie takie nijakie ani to śmieszne ani poważne

Skok magika tez Ci sie udal. Jak dla mnie spoko, rob tak dalej, jak nabierzesz wprawy to bedzie lepiej :)

Łącze oba Twoje tematy. Wrzucaj swoje reklamy tylko tutaj.

Faktycznie niepotrzebnie zakładałem nowy temat. Wszystko co związane z reklamami będę wrzucał tutaj.

Siemanko

Oto kolejny film z Battlefield 4, dzisiaj tak bardziej na woooolno :)

Sprawdź to! :)

https://www.youtube.com/watch?v=ilnzGGEzI5I

Hello.

Powiem Ci ze glos i dykcje masz za***ista, za***iscie sie Ciebie slucha :). Przydalaby sie kamerka w rogu jesli chcialbys zajac sie Gameplayami.

Jesli bys chcial zagrac w CS:GO to z checia z Toba zagram, jesli posiadasz :).

Hello.Powiem Ci ze glos i dykcje masz za***ista, za***iscie sie Ciebie slucha . Przydalaby sie kamerka w rogu jesli chcialbys zajac sie Gameplayami.Jesli bys chcial zagrac w CS:GO to z checia z Toba zagram, jesli posiadasz .

Dzieki za pochlebstwa :) Ale tak jak napisał Casual, nie chce zaśmiecać obrazu pierdołami. Jak wrzucę kamerkę, to przydała by się jeszcze ramka do niej. Jak będzie ramka, to może jeszcze logo gry.

Kamery używam na streamach, ale na tubie to raczej rzadko.

Nie ukrywam, chce trzepać kapuchę na tych filmikach i nie interesuje mnie zdanie ludzi, którzy nie mają pojęcia o zarabianiu i gdy słyszą o zarabianiu na Tubie, uciekają w popłochu zostawiając na pożegnanie fale gówna w komentarzach.

Co do robienie filmów "gameplay", to nie będę robił filmów o graniu w gry podczas grania. Moje filmy są tematyczne i tego nie zamierzam zmieniać. Wiadomo, jest w nich sporo bredni, ale tylko po to żeby zwiększyć jakość materiału.

Tak to widze :)

Siema

Przybyłem aby przedstawić Wam moją skromną kolekcję filmów z Hearthstone'a. Zapraszam do oglądania i oceniania tych materiałów na wszelkie sposoby.

Filmy z HS'a wrzucam przynajmniej 2 razy w tygodniu, więc lista odtwarzania jest dość żywa.

Sprawdź to! :)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLd7CoOEL7p9jxsDZVo35TMiDZsMp276FL