Mój skin do CS GO

Witam.

Chciał bym wam przedstawić drugiego skina którego zrobiłem sam ;)

Jest to mój 2 skin mam nadzieje że wam się spodoba proszę o komentowanie :)

link

Edit

Mój 3 skin tym razem do Awp

link

Nie jest tragiczny ale d*py nie urywa.
Mam kilka pytań:
1) Sam wykonałeś template?
2) Czy masz plik na którym możesz to udowodnić ?

Jeśli na 1 i 2 pytanie odpowiedź brzmi Nie to nigdy twój skin nie dostanie się do gry - nawet za miliard lat. Powodzenia

Template ? Chodzi ci o róże czy co ?

Template ? Chodzi ci o róże czy co ?

Chodzi mu o róże. Zdajesz sobie, że ściągnięcie obrazu z internetu i wklejenie go na broń jeśli ktoś ma do niego prawa autorskie jest niezgodny z jakimkolwiek regulaminem.

"Skin zostal zrobiony do Glock-18." a po prawej w filtrach, że do five-sevena. To do czego wreszcie?

"Skin zostal zrobiony do Glock-18." a po prawej w filtrach, że do five-sevena. To do czego wreszcie?

Przeczytałeś opis broni ?

Napisałem że mi się je***.

A co do róży bo jest to zrobione z jednej tylko że połączyłem nic nie pisze że ma prawa autorskie z strony którą ją ściągnąłem ( google.pl ale lookłem na forum na którym była takowa róża )

Jeżeli tak to zrobię jak mówisz :)

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ NS

Tak mam na myśli różę. Spotkałem się z przypadkiem gdy ktoś użył nie swojego template'u i zgłosił się autor "obrazka" i tamten miał problem także jeśli to nie twojego autorstwa róże to lepiej to usuń.

Problem z prawem autorskim jest taki, że nawet jak nie pisze gdzieś, że coś jest nim objęte (bo prawdopodobnie już wcześniej zostało skopiowane z innego źródła), to i tak używając tego bez wiedzy autora łamiesz prawo. Tak samo jest z passerstwem. Kupując kradziony produkt nawet bez wiedzy, że był kradziony, podlegasz każe co najmniej wysokiej grzywny. Jest cała masa obrazków, gdzie autor świadomie zrzekł się praw autorskich... Wystarczy trochę poszukać.

Zaktualizowałem skiny i są nowe :3

Własnej roboty i nie powinno być problemu z prawami :)

Zapraszam do komentowania i wybierania który lepszy deagle czarny czy niebieski ;3

@edit

Dzięki MrRosiu za opinię :)

Ten drugi skin jeszcze ujdzie w tłoku ale 1 jest tak tragiczny ... brak słów

F5

Obrzydliwa AWP . Sorry ,że taka krytyka ale no jest totalnie denna. Widzę ,że masz problem z doborem kolorów. Albo robisz zbyt jaskrawe albo zbyt ciemne - popadasz ze skrajności w skrajność.

Obrzydliwa AWP . Sorry ,że taka krytyka ale no jest totalnie denna. Widzę ,że masz problem z doborem kolorów. Albo robisz zbyt jaskrawe albo zbyt ciemne - popadasz ze skrajności w skrajność.

Nie no spx :)

Jakoś trzeba przyjąć krytykę :)

Dzięki krytyce człowiek się uczy ;d

A to że od nie dawna zacząłem się w to bawić to tak mi wychodzi mimo to będę starał się bardziej

Zapraszam innych do komentowania :3

@rese Jeżeli znasz się na grafice to nie ;d

Wystarczy poczytać trochę w necie ;d

Ee tam, jak na pierwsze skiny nie jest źle, też się chyba pobawię w tworzeniu swoich, trudne to wszystko jest?

Nowy skin

Awp Błękitny Blask

Link

Zapraszam do komentowania :3

Zapraszam do ocenienia mojego AK47 Xerna

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=476435092

@Misiael

Spx jeżeli ci się nie podobają to chociaż napisz co nie pasuje itp.

A nie że tylko piszesz że tragiczne i wgl.

Ja rozumiem ocenić i napisać ewentualnie co jest źle itp.

Tragiczne. Niektóre wstawki zupełnie bez sensu i tylko szpeca. Radzę się jeszcze strasznie podszkolic.

Brak wspólnego motywu, elementy ze sobą nie współgrają czyt. nie pasują skup się na jednym motywie, totalny chaos

Mi się AWP podoba, a zwłaszcza ten design - takiej już wiekowej broni :)

Witam.

Chciał bym wam przedstawić drugiego skina którego zrobiłem sam ;)

Jest to mój 2 skin mam nadzieje że wam się spodoba proszę o komentowanie :)

link

Edit

Mój 3 skin tym razem do Awp

link