Montage z Overwatch'a

Witam :) Chciałbym poprosić Was o opinię co do mojego pierwszego i drugiego montage zrobionego w Sony Vegas. Chcę się nauczyć tego programu i taki jest właśnie cel robienia tych filmików, ale wydaje mi się że bez odbiorców trudniej o progres bo samemu ciężej wyłapać błędy, to co najbardziej kuje w oczy. Także nie przedłużając:

Nie moje akcje tym razem, wolę edytować niż grać więc zapożyczyłem (koleś udostępnił to specjalnie po to).

Myślałem że ty masz takiego skilla :D spoko się ogląda ;)

Poleciłbym Ci jeszcze montować oprócz tych mocnych akcji, jakieś śmieszne momenty pododawać jakieś zabawne efekty audio czy przejścia czy obrazki i będzie bajka ;)

Myślałem że ty masz takiego skilla  spoko się ogląda  

Poleciłbym Ci jeszcze montować oprócz tych mocnych akcji, jakieś śmieszne momenty pododawać jakieś zabawne efekty audio czy przejścia czy obrazki i będzie bajka 

No niestety wszystko na co mnie stać to to co widać na 1 i 2 filmiku :D Ostatnio prawie wcale nie grywam.

Dziś z nudów zrobiłem coś takiego dla jaj, bez obrazy jak ktoś mainuje bastiona czy coś XD

Witam :) Chciałbym poprosić Was o opinię co do mojego pierwszego i drugiego montage zrobionego w Sony Vegas. Chcę się nauczyć tego programu i taki jest właśnie cel robienia tych filmików, ale wydaje mi się że bez odbiorców trudniej o progres bo samemu ciężej wyłapać błędy, to co najbardziej kuje w oczy. Także nie przedłużając: