Morrowind

Witam, słyszałem, że kupując teraz TESO dostaje się dodatek Morrowind razem z podstawką. Moje pytanie to: czy kupując wcześniej wersję Tamriel Unlimited dostane dodatek czy muszę go kupić?

Trzeba dokupić.

1lajk

Ogólnie tak, kupujesz sumerset i eso + i masz dostęp do wszystkiego :slight_smile:

Morrowind jest dodatkiem ale posiadając ESO+ masz dostęp do wszystkich DLC + Morrowind. Jest to od dość niedawna.

1lajk

teraz podstawka zawiera dodatek morrowind. reszte dlc i summerset trzeba dokupic osobno lub wykupic abonament.

A da się dokupić sam dodatek morrowind jakoś? Znajomi kupuli teraz gre za 30pln z morrowindem a ja mam od zeszłego roku bez tego dodatku, na stronach pośrednich klucz kosztuje ~50pln, a na stronie teso nie widzę żeby dało się dokupić tylko morrowinda…

w tym momencie juz nie. eso+morrowind to teraz podstawa. takze najlepiej kupic na oficjalnej stronce. nie polecam zakupu poprzez steam :smiley:

Odkopuje ale mnie ten temat też nurtuje:

Otóż z tego co mi się wydaje i wiem to jest opcja dokupić Morrowind tylko za Korony w wewnetrznym sklepie. Albo opłacać ESO+

morrowind trzeba dokupic osobno. teraz podstawka jest sprzedawana z tym dodatkiem.