Może wiecie

witam teraz wyszła końcowa wersja wot'a czy będą jeszcze będą brytyjskie czołgi

"Bedo" czy ja wiem czy to końcowa

Jak sama numeracja wskazuje: 0.8 to jeszcze nie 1.0 ;) A brytyjskie czołgi przybędą z łatką 0.8.1 w okolicach listopada. Do dyspozycji dostaniemy czołgi lekkie, średnie i ciężkie. Niszczyciele i działa samobieżne dodane zostaną później. Dodam jeszcze, że spotkamy się w najbliższym patchu z dwoma nowymi tankami premium: Pz IV Schmalturm (6 tier) i Panther M10 (7 tier).

A będom jeszcze czołgi jakiś innych nacji?

pewnie Japońskie i Włoskie (pewien nie jestem)

Czołgi będą oczywiście jeszcze dodane. Do finalnej wersji jeszcze długa droga.

Jest nawet nadzieja na drzewko Polskie :).

a co tam polacy mieli za wojny... syrenke z chelbica? po za tym jest bardzo malo mmo finalnych moim zdaniem to smierc gry bo ie wychodza juz dodatki i patche

a co tam polacy mieli za wojny... syrenke z chelbica? po za tym jest bardzo malo mmo finalnych moim zdaniem to smierc gry bo ie wychodza juz dodatki i patche

Nie rozumiem swahili? W jakim języku piszesz do nas kolego? O znakach interpunkcyjnych też nie słyszałeś? Niech zgadnę...dysleksje masz i mam się odwalić?

To po pierwsze primo. A drugie primo do jakiej gry niby "nie wychodzą dodatki i patche"? Do WoT-a? Dopiero co obtarłem gębę po patchu 8.0. Następne w drodze. To o jakiej grze tu piszesz? Śmierć gry WoT? Wczoraj w prime time było 116 tysięcy ludzi na serwerze.

Zamiast pisać bzdury podciągnąłbyś ortografię i interpunkcję. Dobrze na tym wyjdziesz...

Pozdrawiam.

ty masz problemy z glowa? napisalem wyraznie ze finalna wersja gry oznacza ze nic do niej wiecej nie wyjdzie ! a wot finalna wersja nie jest naucz sie czytac i myslec panie magister od ortografi

i nie mow mi ile osob gra w nawet w tej chwili gram w wota wiec wiem jak jest z aktywnoscia... kolejny ktory probuje sie popisac wytykajac bledy innym a nic nie wnoszac do tematu

Zdania w języku polskim zaczynamy z dużej literki. Taka mała wrzutka.

Przeczytaj swój post ze 4 razy tak na spokojnie, a potem powiedz mi w którym to niby miejscu "pisałeś wyraźnie"?

warn_ico.png
Warn za offtop. - crracked

w kazdym razie WoT nie jest gra w wersji finalnej (co nas cieszy) wiec spodziewaj sie wielu zmian

@Edit zaloz sobie nowy temat i nie wrzucaj off topa nie umiesz czytac nie moja wina

Wracając do tematu. WG wspominało kiedyś o wprowadzeniu czołgów japońskich, więc podejrzewam, że będzie to następne drzewko, nad którym już pewnie pracują. Osobiście polskich czołgów w Tankach bym się nie spodziewał, choć pomimo swoje maszyny mieliśmy, to nie byłoby ich na tyle, aby wykrzesać z nich osobną nację. Do tego dochodzą jeszcze aspekty światopoglądowe. Polaków na europejskim serwerze jest najwięcej i nie są oni postrzegani zbyt dobrze wśród innych krajów (mowa tu o graczach typu "siema pl", którzy pomimo młodego wieku zioną ksenofobią bardziej niż kombatanci potopu szwedzkiego). Nie ma co się oszukiwać, obcokrajowcy za nasze zachowania nas nie lubią i nasza własna linia czołgów mogłaby być zwyczajnie obiektem szykan z ich strony. Smutna prawda.

na siłę 10 tiera by się znalazło, ale wszystko byłoby pożyczone od Rosjan...

A wyjdą jeszcze prawdopodobnie :

- Brytyjskie

- Japońskie

- Chińskie

- Reszty Europy (tu akurat mogłoby się pojawić parę polskich,czeskich,włoskich czołgów)

czyli sporo.

A wyjdą jeszcze prawdopodobnie :- Brytyjskie- Japońskie- Chińskie- Reszty Europy (tu akurat mogłoby się pojawić parę polskich,czeskich,włoskich czołgów)

Tak też kiedyś czytałem na forum wota. Brytyjskie w patchu 8.1. Cóż, już się doczekać ich nie mogę :)

Ja jeszcze nie przedarłem się przez wszystkie czołgi niemieckie, kacapskie i hamburgerskie, a francuskich nawet nie tknąłem jeszcze. Idąc moją taktyką "odkrywania po kolei", do brytyjskich dojdę może za rok. Z jednej strony cieszy mnie rozwój gry, będzie ona bardziej urozmaicona, jednak (niektóre) funkcjonujące już maszyny dalej są zbugowane, albo ich statystyki poddane zostały jakimś dziwnym mutacjom, które nijak nie miały odzwierciedlenia w historii. Gra sama w sobie nie jest jeszcze dopracowana w każdym detalu, a twórcy dodając nową nację dokładają sobie jeszcze więcej roboty, bo na pewno świeże brytole nie przetrwają długo w dziewiczej formie i szybko doczekamy się nerfów/poprawek.

witam teraz wyszła końcowa wersja wot'a czy będą jeszcze będą brytyjskie czołgi