Mr.Robot

7694938.3.jpg

Mr. Robot jest dramatem o młodym programiście, Elliocie (Rami Malek), który cierpi na wyniszczające zaburzenia antyspołeczne, w wyniku których uważa, że może łączyć się tylko z ludzi przez ich zhackowanie. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności jako broń do ochrony ludzi na których mu zależy. Wkrótce Elliot musi dokonać wyboru pomiędzy firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem dla której pracuje, a podziemną organizacją, dowodzoną przez tajemniczego anarchistę Pana Robota (Christian Slater), który chce go zwerbować do pomocy w obaleniu korporacyjnej Ameryki.



Ktoś ogląda? Ja czekam na drugi sezon i gorąco polecam.

Dowiedziałem się o tym serialu całkowicie przypadkowo i z nudów postanowiłem go sprawdzić.

I co? Jeszcze nigdy żaden serial nie wciągnął mnie jak właśnie Mr.Robot.

Również czekam na 2 sezon bo wiele spraw nie zostało jeszcze wyjaśnionych.

także obejrzałem pierwszy sezon i zerkam nie raz na następny :D

Jeden z lepszych seriali. Czekam na drugi sezon.

Trochę chyba poczekamy, na filmweb jest, że w USA 06.2016.

7694938.3.jpg

Mr. Robot jest dramatem o młodym programiście, Elliocie (Rami Malek), który cierpi na wyniszczające zaburzenia antyspołeczne, w wyniku których uważa, że może łączyć się tylko z ludzi przez ich zhackowanie. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności jako broń do ochrony ludzi na których mu zależy. Wkrótce Elliot musi dokonać wyboru pomiędzy firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem dla której pracuje, a podziemną organizacją, dowodzoną przez tajemniczego anarchistę Pana Robota (Christian Slater), który chce go zwerbować do pomocy w obaleniu korporacyjnej Ameryki.



Ktoś ogląda? Ja czekam na drugi sezon i gorąco polecam.