Mt2 priv

Witam. Ostatnio naszła mnie ochota na gre w metina na jakims prywatym serwerze. Ostatni raz grałem w metka 2011/2012, nie orientuje sie wgl w dzisiejszych serwerach. Szukam jakiegoś serwera easy/medium.

Grałem na Avalonmt2, Kingworld, xenoxmt2, csyt2, ytmt2(chyba tak sie to pisało, nie kminie tej nazwy do teraz) cavalos querra . Najlepiej zeby nie było zbyt duzo nowych rzeczy jak dla takiego powracajacego gracza jak ja. Poratuj ktos jakims fajnym serwerem
Pozdrawiam.

Skoro grałes w metina 2011/2012 to wszystkie serwery będą dla ciebie szokujące bo nawet PL okropnie mocno się zmienił. Osobiście gram i polecam JEDYNY wart uwagi serwer na tą chwile czyli rubinum.bz serwer niemiecki jednak polaków gra tyle że spokojnie obojętnie jakie królestwo wezmiesz znajdziesz swoje miejsce. Ten serwer jako jedyny na tą chwile ma tak ogromna baze graczy że tego opisać się nie da ostatnio przebili bariere 3k online a teraz szykują się na 4k ludzi przybywa i to w zastraszającym tępie gdyż jest to po prostu serwer wart polecenia. Praktycznie zero botów, serwer właśnie taki easy/medium aczkolwiek o ostatnie itemki trudno więc troszke napracować się trzeba, ale nie jest to nie wiadomo co. Co tydzień wprowadzają hotfixy i nowe elementy do gry oraz pracują nad 120lvl i nowymi systemami. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz śmiało a udziele więcej informacji.

Samia.pl chyba nie trzeba więcej tłumaczyć. Obejrzyj prezentacje, bo warto.

Ta Slashkatsu szuka "stonowanego" serwera bez dziwact, a ty mu proponujesz serwer napchany taka ilościa syfu że nie da się tego opisać, dodatkowo te wszystkie systemy jakie są na tym serwie sprawiają że 70% osób to AFK albo "boty" kopiące czy farmiące gdzie z 2k osób online faktycznie gra może z 700 jak nie mniej. Serwer najgorszy nie jest jednak te wszystkie zmiany i dziwactwa które na nim są powodują że to już nie metin a całkowicie inna gra, a już na pewno dla osoby co powraca do gry po tak dlugim czasie.

Na prawdę nie warto wracać kiedy zobaczysz ten syf cały odechce ci się grać nawalili jakiś petów kostiumy zwierzaki klejnoty itp które dają bonusy na luda to zepsuło grę.Polska Scena prywatnych metków dawno się skończyła teraz to jeden wielki syf robiony pod kasę który stoi 2-3 miesiące i zawija interes każdy teraz tak robi praktycznie od czasu małej afery z Antarisem kiedy to zrobili hype na serwer gdzie jeszcze pewne forum podłączyło się pod serwer i go za reklamowali na starcie podobno było około 11k graczy co chwile był wykrywany jakiś błąd a zanim kolejne 10 błędów lecz gracze "głupi" dali się nabrać i zostali wydymani na ponad 100 tyś. zł bo tyle zarobili w niespełna 2 miesiące.Serwer wyłączyli a cała sprawę pod dywan zamietli nie którzy nawet pisali do GameForge o ten serwer że tyle hajsu zarobili itp ale GameForge najwyraźniej ma głęboko w d*pie.

Witam. Ostatnio naszła mnie ochota na gre w metina na jakims prywatym serwerze. Ostatni raz grałem w metka 2011/2012, nie orientuje sie wgl w dzisiejszych serwerach. Szukam jakiegoś serwera easy/medium.

Grałem na Avalonmt2, Kingworld, xenoxmt2, csyt2, ytmt2(chyba tak sie to pisało, nie kminie tej nazwy do teraz) cavalos querra . Najlepiej zeby nie było zbyt duzo nowych rzeczy jak dla takiego powracajacego gracza jak ja. Poratuj ktos jakims fajnym serwerem
Pozdrawiam.