MTG Duel

Czy ktoś już z was grał? Ja osobiście pobrałem sobie i według mnie jest naprawdę dobrze. Po prostu Magic za free na komputerze. Szkoda tylko, że gra nie jest crossplatformowa i jeśli ktoś gra na Xbox One to gracz PC z nim nie powalczy. Oby to zmienili.

Mam zainstalowane na Ipadzie, i wydaje się być dobrą grą.

Jest jednak pare ale, jak np. wspomniany brak crossplatforma.

No i niestety jest zdecydowanie za mało kart.

Wydając w zależności od szczęścia 60-80 euro wystarczy ale dostać wszystkie karty w grze.

Przydałyby się też dodatkowe filtry w przy przeglądaniu kolekcji kart. Poza kolorem jeszcze powinna być rzadkość karty itd.

Ja mam problem, mam wersje na steam. Podczas gry zamiast tła widzę blackscreen jedynie ilustracje kart i opisy są widoczne, ktoś miał coś podobnego?

Ja mam problem, mam wersje na steam. Podczas gry zamiast tła widzę blackscreen jedynie ilustracje kart i opisy są widoczne, ktoś miał coś podobnego?

Na reddicie znalazłem coś takiego:

-NVIDIA control panel for Magic Duels and manually enabled anti-aliasing and anisotropic filtering(guy on steam page said it worked for him)

-AMD control panel, change Magic.exe to high performance instead of power saving.(this one worked for me)

Zobaczę jutro tym sposobem na nividie :/. A co do gry, wydaję się być ciekawa, chciałbym tylko jakieś zróżnicowane boostery.

Ja mam wrażenie, że podczas story komputer oszukuje, bo często mu podchodzą o wiele lepsze karty do ręki niż mi. Ja dostaję jakieś ochłapy, a on co chwilę wykłada jakieś mocne karty. Została mi jeszcze Liliana do zrobienia, a niektóre walki to było kilka prób zanim mi w końcu dobre karty wchodziły.

Ja mam wrażenie, że podczas story komputer oszukuje, bo często mu podchodzą o wiele lepsze karty do ręki niż mi. Ja dostaję jakieś ochłapy, a on co chwilę wykłada jakieś mocne karty. Została mi jeszcze Liliana do zrobienia, a niektóre walki to było kilka prób zanim mi w końcu dobre karty wchodziły.

Granie na boty jest ciężkie bo dostaja prawie caly czas taką samą rekę ale za to są przewidywalne więc za którymś podejsciem znasz na pamięć deck przeciwnika XD

Zobaczę jutro tym sposobem na nividie :/. A co do gry, wydaję się być ciekawa, chciałbym tylko jakieś zróżnicowane boostery.

Zróżnicowane boostery? Jak narazie w grze są tylko karty z serii Magic Origins, w późniejszych updatach powinni dodać boostery z innej serii.

Nie wymagajmy wszystkich kart 1-2 tyg po starcie gry ;)

A jak z populacją, bo coś cicho gra wchodzi na salony?

I jak wygląda zdobywanie kart?

A jak z populacją, bo coś cicho gra wchodzi na salony?I jak wygląda zdobywanie kart?

Obecnie 10k osob online.

Kupujesz boosterki które zawierają karty z kolekcji Magic Origins 150 golda za sztukę.

W trybie kampanii za wykonanie jednej z 5 story dostajesz 150 golda.

Za pvp 20 golda, za boty 5- easy 10- medium 15-hard, a za tryb 2vs2... nic XD

Czy ktoś już z was grał? Ja osobiście pobrałem sobie i według mnie jest naprawdę dobrze. Po prostu Magic za free na komputerze. Szkoda tylko, że gra nie jest crossplatformowa i jeśli ktoś gra na Xbox One to gracz PC z nim nie powalczy. Oby to zmienili.