Mtg

Wiecie może gdzie teraz można zagrać w magic the gattering online za darmo żeby wszyscy grali i można było robić własne talie

Po tym jak zamknęli cocatrice chyba już nie ma takiej możliwości ;/

http://www.tradecardsonline.com/

Gram tu w Duel Masters.MTG widzę,też jest :) jeżeli angielski Ci nie straszny wszystko połapiesz :) Niby strona do tradeowania kart ale można grać i nie handlować ;)

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee musi być

Imo real karty >> wirtualne karty :)

grałem tam kiedys ale zawsze ludzie tam oszukiwali badz nie wiedzieli jak grac

W sensie "Tam" że w realu?? :D


Sorry za offtop ale musiałem :D

warn_ico.png
offtop ~ NS
Imo real karty >> wirtualne karty

Powiedz to mojemu portfelowi. Kiedyś znajomy ze Stanów przywiózł prawie pół-metrowy słupek (po zebraniu ich w takich sposóB) kart do MTG, gdzie oddzielnie trzymał w koszulkach jakieś tam bardzo drogie. Już wtedy wiedziałem, że jednak mój zapał na karcianki w tamtych czasach, nie jest dobrym pomysłem aby go realizować w "realu", dlatego taki MTG online był fajnym rozwiązaniem.

Szkoda, że mój zapał nie pojawił się w dzisiejszych czasach, bo patrząc na te wszystkie nowe produkcje karcianka-type, miałbym gdzie się realizować, heh.

mam dla was ciekawą i dobrą informacje mtg możecie zagrać w programie octgn

mam dla was ciekawą i dobrą informacje mtg możecie zagrać w programie octgn

Możesz to rozwinąć ? O co dokładnie chodzi, czym to jest, skąd pochodzi, czy jest niebezpieczne, czy ma wejście USB, czy ugotuję tym parówki, i chyba najważniejsze, jakiś link może ?

więc tak octgn to program ktory umozliwia grac w rozne karcianki od mtg do pokemon czyli mozecie grac w rozne karcianki jakie chcecie najwiecej ludzi gra w wlasnie mtg co jest wielkim plusem a stronka z octgn to wpiszcie w wujka google octgn

Nie działa przypadkiem MTG Tactics?

a co to jest xaouros to jest free2play

Cockatrice nie jest zamknięty, wiesz można grać na nim :D był tylko czasowy problem z rejestracją nowych kont ale od jakiegoś miesiąca może dwóch można już grać normalnie.

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII NO TO DOBRA WIADOMOSC DZIEKI ARIGATO

podaj link do rejestracji do cockatrice bo nie ma nigdzie nie mogę znaleźć

warn_ico.png
DP ~ NS

Wiecie może gdzie teraz można zagrać w magic the gattering online za darmo żeby wszyscy grali i można było robić własne talie