MU Legend Europe

Cześć wszystkim!

Niedawno wystartowała otwarta beta gry MU Legend, dlatego chciałbym zaprosić Was na moją stronę oraz forum, które będzie miejscem dla europejskiej społeczności. Strona oraz forum będą w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

Strona jest w trakcie realizacji i zajmie mi jeszcze dzień czy dwa.

Jeśli jest tu ktoś chętny, aby zaangażować się w ten projekt (redaktor, moderator) - dajcie znać na contact@mulegend.eu. :rolleyes:

www.mulegend.eu

www.mulegend.eu/forum

www.facebook.com/mulegendeu

stron tego typu wystartowało już od groma i większość z nich to coś wiecej jak "One Man Army" teraz nastały takie czasy że i tak większość toczy się na discordzie, mi osobiście nie chce się bawić w fora, na temat gry ... discord jest po prostu zbyt uniwersalny i przyjemny i czesto nie trzeba czekac nie wiadomo ile na odpowiedz.

No właśnie nie mogłem znaleźć tej ogromnej listy stron, stąd też moja propozycja. Forum jest uproszczone i przejrzyste do minimum, bo fora stają się przestarzałym pomysłem. Strona będzie podobna, więc może komuś się przyda. Bez ciśnienia. :)

Stety, albo niestety, odchodzi się od forów, teraz króluje discord i reddit. Pewnie dlatego niewiele ich jest. Nie wiem czy jest sens zakładać taką stronę, niemniej podziwiam zapał, podoba mi się twoja szata graficzna, minimalizm, ułożenie wszystkiego na ekranie (user experience na propsie lól) i wygląda całkiem profesjonalnie. Życzę powodzenia.

szkoda tylko, że więszkość materiału na portalu jest w formie filmików ;s

ale to już moja bolączka człowieka z internetem LTE z limitem miesięcznym ;s

ale ogólnie prezentuje się fajnie i bd przejrzyście i za to propsy

Cześć wszystkim!

Niedawno wystartowała otwarta beta gry MU Legend, dlatego chciałbym zaprosić Was na moją stronę oraz forum, które będzie miejscem dla europejskiej społeczności. Strona oraz forum będą w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

Strona jest w trakcie realizacji i zajmie mi jeszcze dzień czy dwa.

Jeśli jest tu ktoś chętny, aby zaangażować się w ten projekt (redaktor, moderator) - dajcie znać na contact@mulegend.eu. :rolleyes:

www.mulegend.eu

www.mulegend.eu/forum

www.facebook.com/mulegendeu