Mu Legend polska społeczność

nic z tego, probowalem kazdej opcji. System domyslnie otwiera ".url" przez " przegladarke internetowa" ktora jest jakims starym IE 8 i za nic nie da sie tej opcji zmienic.

edit: pokombinowalem dalej, zmienilem wszystko zeby nie bylo tylko internet explorera, niestety lipa. Podejrzewam, ze launcher wymusza uruchomienie IE i nie dopuszcza innej opcji. Poki cos z tym nie zrobia nie jest pisane mi grac. Na aktualnej wersji systemu nie zaktualizuje IE a nie mam zamiaru nic kombinowac. Jak zyje i od kiedy gram w gry MMO (okolo 13 lat) tak pierwszy raz sie spotykam z czyms takim :)

Wbijajac 65 lvl na co najlepiej chodzić aby zdobyć pod siebie set i zarabiać trochę kasy, daily itp dungi robi się w party czy wszystko solo. Jest insta od 25 co można chyba 1 raz dziennie robić, gdzie ja znajde? Dopiero mam 30 lvl

Jak wbijesz 65lvl to secik najlepiej zakupić od innych graczy(jasnoniebieski lub złoty w zależności od posiadanego złota) to pozwoli szybciej zacząć robić dungeony.

Złota najwięcej leci w Tajnym Skarbcu Luery (minimum 200k. Można go robić raz dziennie. Dostępny od poziomu 55).

Insta o którą pytasz to Ogród Fabrice, by się do niego dostać musisz udać się do głównego miasta(używając kompasu, który masz w eq) a następnie do jednego ze złotych portali(nie pamiętam nazwy, ale domyślisz się który to).

Dungeony, daily i całą resztę możesz robić solo lub w party, zależy jaki styl gry preferujesz(osobiście wolę solo lub z ludźmi z gildii. Z losowymi osobami często wygląda to tak, że ktoś nie ogarnia lub też leci przed siebie nie patrząc na pozostałych).

Aktualnie polecam nie przejmować się zbytnio "late game". Rób questy, lataj raz dziennie po ogrodzie, gdy wbijesz ten 65 to będziesz wiedział co robić ;)

Dzięki za szybkie info ;) Na tej inście idzie cos zarobić czy tylko leci z bosa jakis dobry eq , czy liczy sie na nim tylko exp, musze gdzies pobierac dodatkowego q aby miec wiecej expa robiac ogród fabrice ?:)

Ogród jest pod pety, jak masz szczęście to możesz tam jakiegoś zdobyć. Zarobić raczej ciężko, może coś wypaść, ale nie ma tu przykładowo większej szansy na blessy. Co do eq to w ogrodzie chyba max jasnoniebieskie wypada, więc słabo z tym :(
Może to delikatnie pomoże:

Ogród Fabrice(25lvl)-pety

Kopalnia Magicznych Klejnotów(35lvl)-te zielone kamyczki(potrzebne do ulepszania przedmiotów oraz do zakupu materiałów)

Zamek Krwi(45lvl)-Blessy

Tajny Skarbiec Luery(55lvl)-złoto

Bezkresna wieża(65lvl)-kamyczki do ulepszania/rozwijania skrzydeł(da się je też wymienić na kostki-takie same jak z bossów. Skrzydełka mają jednak priorytet)

Labirynt Lupy(65lvl)-Artefakt(dostaniesz go na 65lvl. W labiryncie go expisz oraz zzbierasz materiały na odkrywanie nowych artefaktów)

Dungeony ze smokami(65lvl 97250CP)-przedmioty setowe/materiały. To takie ostatnie wyzwanie.

Są jeszcze dungeony na wyższym poziomie trudności(teraz wchodząc wybierasz poziom trudności od 1 do 5. Na poziomie 65 będziesz mógł wybrać spośród dodatkowych pięciu kolejnych stopni trudności). Je robi się głównie dla daily(dostajesz takie tokeny, które możesz wymienić na element dobrego setu).

Questy do ogrodu pojawią się chyba dopiero na 65lvl(możliwe, że teraz dostałeś zadanie by podejść tam i zobaczyć co to. Na maksymalnym poziomie będziesz miał całą serię zadań związanych z Ogrodem).

po ile w ogóle chodzą blessy bo na ah nic takiego nie spotkałem aby ktoś sprzedawał maksylanie parę itemów tylko widziałem aby ktoś sellował :/

CO moze byc powodem ze jak biegam po mapie to dostaje obrazenia ale nie widze kto do mnie bije, mam ustawienia prawie na maxa, tez tak macie czy po prostu u mnie cos jest nie tak :/

Wczoraj były za około 250k sztuka. Jest tego sporo w sklepie, samych itemów też. Może coś źle patrzyłeś? Ja mam 3 strony aukcji dla samej, jednej, konkretnej kuszy(konkretnej w znaczeniu na 65lvl, złotej).

Z tym, że nie widzisz potworków to prawdopodobnie sprzęt nie wyrabia. U mnie jest dobrze(czasami faktycznie czegoś w pierwszej chwili nie wczyta, ale są to rzadkie sytuacje). Zmniejsz ustawienia, może coś pomoże.

Witam ;) Póki co mam 27lv, dzisiaj zacząłem sobie pykać. Soul pointsy rozdaję w exp'a co by szybciej dobić do lv capa, jak rozumiem później można je zresetować :3 Gram na serverze Duprian, whisperer. Szukam jakiejś gildii na przyszłość, nastawioną na zabawę gdyż nie mam czasu na grę codziennie. Nick na serwerze Owside. Możecie coś polecić? :)

pierwszy reset darmo poźniej za kazdy kolejny płacisz coraz więcej golda, co do polskich gildii jest ich masa

Witam  Póki co mam 27lv, dzisiaj zacząłem sobie pykać. Soul pointsy rozdaję w exp'a co by szybciej dobić do lv capa, jak rozumiem później można je zresetować  Gram na serverze Duprian, whisperer. Szukam jakiejś gildii na przyszłość, nastawioną na zabawę gdyż nie mam czasu na grę codziennie. Nick na serwerze Owside. Możecie coś polecić? 

Sprawdź sobie ogłoszenia gildii na forum (link w pierwszym poście) :)

Gierka solidnie sie rozrasta, jak tego nie spierdziela moze byc niezle. Ciagle mam wrazenie, ze to Metin 3 ;p

Rozrasta? :D Chyba powoli upada, niestety...

Rozrasta?  Chyba powoli upada, niestety...

No nie wiem. Ja gram dosyc casualowo, widze co sie dzieje w miastach. Jest o wiele wiecej graczy niz tydzien temu, gdy zablokowali AH. Widac to tez jest po kanałach, gdy graczy jest duzo to otwieraja nowy kanal serwerze. Wczoraj widzialem, az 4 na swoim serwie, tyle co podczas startu.

Kazdy spojrzy na Mu Legend z wlasnej perpektywy, ja widze ze gra sama w sobie ma niezly potencjal, o ile Webzen tego nie sp***doli. Gra jest prosta i nieskomplikowana, wszystko podane na tacy. Wiadomo co trzeba robic, a gameplay jest dla mnie bardzo przyjemny. Mam DiabloIII, gralem w PoE, a jednak anjnowsze Mu przemowilo do mnie najbardziej. Faktem jest brak contentu i jakiegos dodatkowego smaczku.

edit: wlasnie wprowadzili arene pvp 3vs3

Dodatkowo od dziś mamy pvp 3Vs3, które jest świetne, walki przeciwko AI tez są fajne prawie jak bijatyka z automatów..., niech panowie od Diablo 3 zobaczą jak powinno wyglądać pvp :)

Jak ewoluowac zwierzaka? Mam ten kamien i zwierzaka na poswiecenie ale nie moge go dodac, musze mu lvl wbic czy jak to wyglada??

zeby zrobic peta na lvl 2 trzeba miec 2 pety lvl1 wbite na 10 poziom + oczywiscie kamien eowulcji, zeby zrobic peta na lvl 3 trzeba miec 2 pety lvl 2 wbite na 10 poziom itd. itp. :)

zeby zrobic peta na lvl 2 trzeba miec 2 pety lvl1 wbite na 10 poziom + oczywiscie kamien eowulcji, zeby zrobic peta na lvl 3 trzeba miec 2 pety lvl 2 wbite na 10 poziom itd. itp.  

to troche sporo roboty, a jaki jest max lvl peta??

widziałem Tier 5, sam mam Tier 2 i w sumie mam zasoby zeby zrobic na Tier 3 tylko czasu na podlewelowanie jednego petka potrzebuje

ps. wszystko z dropu

Wczoraj byl update, rozpoczecie eventu swiatecznego i innego. Ludzi ciagle gra sporo, odnosze wrazenie, ze jest trend rosnacy pod wzgledem ilosci graczy. Multum Polakow. Jak poleca pierwsze hejty na czacie to gre bd mozna uznac za Metina 3 :P W swieta podejrzewam, ze beda zapchane serwery. Niech dodaja kontent i moze wyrosnie z MU Legend calkiem przyjemny grindownik po polsku.

yes yes ja juz przed 8 rano zrobiłem wszystkie dungi z party nie było najmniejszego problemu :)

Btw. W swieta maja zdaje sie zwiekszyc ilosc wejsc o 1 na wszystko