Mu Legend

access to the game has been temporarily restricted due to management issues

Ktoś sie spotkałz takim czymś w Mu ?

Wczoraj reportowałem przez cały dzien gold seelerow i dostałem taki komunikat i nie moge wejsc do gry nawet captcha nie moge wpisac...czyzby wychodziło an to ze webzen sam wpuszcza boty do gry a potem blokuje ludzi ktorzy je zglaszaja, dodam ze gosciu, ktory caly czas ma poand 3 miliardy zen nie zostal zbanowany i ma sie swietnie z botami....

Ludziom, ktorzy beda mi tu pisac ze mam haksy od razu prosze o opuszczenie tego wątku, tylko c*py graja na czitach.

widocznie tych co reportowałes wydali w is więcej kasy jak ty, takich webzen nie rusza i pisze to na serio po 13 letnim doświadczeniu w starym mu online.

Ta ich polityka doprowadza gre do ruiny, ludzie premium wykupili a Ci im blokady zakladaja na konta bez powodu

http://forum.webzen.com/forum/en/mu-legend-english/mu-legend-english-forum/general-discussion/2296116-important-account-checking/page71

Nie rozumiem co to za pierdolamento, przeciez na AH mozna sprzedawac przedmioty za walute IS

Nie rozumiem co to za pierdolamento, przeciez na AH mozna sprzedawac przedmioty za walute IS

Nie mozna red sa zablokowane

Nie mozna red sa zablokowane

No tak, sory. Docelowo maja byc odblokowane, jak tak faktycznie bedzie to gierka miod malina. Pozatym od 20 grudnia szykuja jakies eventy zeby sie wzbogacic

 No tak, sory. Docelowo maja byc odblokowane, jak tak faktycznie bedzie to gierka miod malina. Pozatym od 20 grudnia szykuja jakies eventy zeby sie wzbogacic

Najpierw to niech się zajmą odblokowywaniem kont, które zablokowali w ciemno. Z dnia na dzień coraz więcej poblokowanych kont

czekam na ewenciki, w między czasie ulepszam gear i wbijam soule :)

access to the game has been temporarily restricted due to management issues

Ktoś sie spotkałz takim czymś w Mu ?

Wczoraj reportowałem przez cały dzien gold seelerow i dostałem taki komunikat i nie moge wejsc do gry nawet captcha nie moge wpisac...czyzby wychodziło an to ze webzen sam wpuszcza boty do gry a potem blokuje ludzi ktorzy je zglaszaja, dodam ze gosciu, ktory caly czas ma poand 3 miliardy zen nie zostal zbanowany i ma sie swietnie z botami....