Mu online polska gildia serwer alfheim

ReklamaEagles

Udało się zgarnąć kogoś także podbijamy dalej.

MU ONLINE
GILDIA: EAGLES
SERWER: ALFHEIM

  1. Kim jesteśmy ?
    Jesteśmy grupką na pozór obcych sobie ludzi, których łączy przyjemność z grania w Mu Online. Udało nam się zjednoczyć pod jednym sztandarem i razem jako Eagles stawiamy czoła trudnościom świata Mu Online.
    Gildia Eagles stworzona została przez Gracza z 23 letnim stażem! W naszych szeregach znajdziesz Weteranów, którzy pomagają doświadczeniem i wiedzą oraz mniej doświadczonych graczy, którzy z tej wiedzy korzystają. U nas jest miejsce dla wszystkich.

  2. Jaki mamy cel ?
    Chcemy zbudować silną Polską społeczność na serwerze ALFHEIM.
    Jako Gildia stawiamy sobie za cel nadrzędny dobrą zabawę i lojalność.
    Kluczowa dla nas jest pozytywna atmosfera i budowanie relacji tak aby każdy czuł się u nas dobrze.
    Ponad to dążymy do aktywnych udziałów w eventach PvP dających wiele wymiernych korzyści.

3.Kogo szukamy ?
Pozytywnych osób ceniących sobie te same wartości co my.
Jeśli szukasz towarzyszy i podzielasz nasze wartości to dobrze trafiłeś.
Doświadczenie nie jest wymagane!

W zamian oferujemy pomoc, zabawę w dobrym towarzystwie i wiele, wiele więcej…

  1. Jak nas znaleźć?

W grze pisz do:
VenomLFN
ChoryNaRap
Zoltarix

Lub znajdź nas na discord nick: zoltarix

jest sens zaczynać dla osoby, która nigdy nie miała styczności z grą? Jedyne o czym słyszałem to level resety bo sąsiad grał 15 lat temu xD

Level resety tylko na privach.
A czy jest sens ?
Pewnie, że jest mimo że gra ma bardzo wysoki próg wejścia.
Ja osobiście gram od grudnia. Powiem Ci czym ja się kierowałem zaczynając.
Żona dwoje dzieci praca i uzależnienie od gier mmo. co za tym idzie całkowity brak czasu na normalne granie ale ciśnienie na granie u ludzi grających nigdy nie znika.
A Mu ma wbudowanego bota , zostawisz postać/postacie na spotach i expia. Potem wpadasz co jakiś czas żeby zobaczyć czy nie padli zbierasz loot. Jak masz więcej czasu to porobisz jakieś inne aktywności. Ale dzięki temu że się samo expi masz namiastkę tego że progresujesz a jednak nie siedzisz 24 ma 7 przy kompie.
Dotego dochodzi ekipa na discordzie ktora zawsze pomoże i pogadać będzie z kim bo jednak przy mmo rpg to ludzie trzymają cie na dłużej a nie tylko dama gra.
Podsumowując.
Mimo wysokiego progu wejścia to przy odpowiednim podejściu do tej gry i wsparciu ludzi da się to ogarnąć. Wiadomo że nie nadgonisz 20 lat w rok. Trzeba się nastawić że to gra na lata. Chyba że możesz się doinwestować wtedy jak w każdej grze będzie szybciej.
No i “premka” w postaci gold ticket za 53 zł.na miesiąc obowiązkowa inaczej trudna sprawa.

To ziomek super gra w gre na bocie, czysta przyjemność xd Lepiej stopniowo, ale samemu, niż jakieś botowanie - chujowa gierka wynika z tego.

To wszystko zależy od punktu widzenia. Kto co lubi. To jednak h&s wiec grind tu idzie w setki tysiące miliony godzin.
Nie podoba się to grasz w coś innego.
A w moim przypadku granie w coś innego odpada.
2 dzieci. Siadasz do expa albo jakieś pt albo jakiś rajd i dziecko się budzi i musisz spadać. Dotego albo będę miał czas albo nie.
Każdy dobiera grę do swoich możliwości i upodobań.
A w Mu poprostu odpalam tego bota i mogę w każdej chwili odejść.
A najważniejsze jest to że są fajni ludzie. Gra może być perełka ale bez ludzi to w nic nie pograsz. Chyba że w singleplayer.

Mam zamiar zacząć grać, możesz doradzić jaką postacią najlepiej teraz zacząć? Bo chciałem DW moja pierwsza postać z dawnych lat, ale podobno jest bardzo słaby teraz.

Pozdrawiam

A Soul Master to nie jest DW tylko po queście na 150lvl?

Tak jest white wizard albo ilussion knight.

Teraz idealny moment na to jest żeby zaczynać bo speed serwer będzie od 9.04 więc wszystkie postacie będą za darmo i lvl będzie można sobie wmiare łatwo wbić.
Także jak ktoś chce sobie spróbować to dawajcie znać chętnie pomożemy powiemy co i jak.

Właśnie chcę wystartować na tym speed serwerze tylko jeszcze dylemat mam co do postaci zawsze lubiłem DW i evil spirit, ale jak jest teraz taki słaby to raczej nie warto nim zaczynać gry, zastanawiam się właśnie nad white wizard albo ilussion knight. Wybór padł na Illusion Knighta :slight_smile: do zobaczenia w grze.

Odezwij się na discordzie. Pogramy razem. Zapraszam śmiało wszystkich chętnych.

siema podaj discorda moze i ja wystartuje ;p

Siemka,
zoltarix
Zoltarix#0659

Ja wystartuje dopiero 18.04 bo jestem na wyjeździe służbowym i wcześniej nie dam rady. Ale napewno się odezwę jak wrócę.

Zapraszam serdecznie. Bardzo się cieszę że tyle osób się odezwało. Jest nas coraz więcej.