[Multigaming] Nattens Madrigal Gaming

Proszę chętnych o zgłaszanie się w prywatnych wiadomościach Jeżeli zgłosi się kilka osób, narazie na szybko załatwie jakiegoś teamspeaka i obmówimy co i jak

Ogarnij sie, czytaj wiadomosci prywatne i gadu gadu. Gaming juz stoi. 3 gry sa zaimpletowane jak Freestyle 2, Dota 2 i CS:GO. Nie bylo Cie 3 dni wiec wzielem sprawy w swoje rece aby gaming nie upadl przed jego powstaniem. Zachowales sie troszku nieodpowiedzialne. Chcesz cos zalozyc, stawiasz temat i znikasz, a komentarze i zainteresowanie rosnia. TS3 jest i ma sie dobrze.

Ogarnij sie, czytaj wiadomosci prywatne i gadu gadu. Gaming juz stoi. 3 gry sa zaimpletowane jak Freestyle 2, Dota 2 i CS:GO. Nie bylo Cie 3 dni wiec wzielem sprawy w swoje rece aby gaming nie upadl przed jego powstaniem. Zachowales sie troszku nieodpowiedzialne. Chcesz cos zalozyc, stawiasz temat i znikasz, a komentarze i zainteresowanie rosnia. TS3 jest i ma sie dobrze.

Piszę na gg od 20 minut.

Piszę na gg od 20 minut.

Spedzalem czas z kobieta i Polsatem wiec rozumiesz, sila wyzsza. Nie istotne. Obgadamy to na gg za moment ( sprawe gamingu oczywiscie ).

UWAGA BONUS GAME - HOT !!! - > Killing Floor 2 ! Testujemy wersje early acces. W skrocie - grafa, klimat, rozgrywka, zabojczy poziom trudnosci 9/10.

Jako ze lider dal ciala z calym projektem, zawieszam dzialalnosc na czas nie okreslony. Ts3 ciagle bedzie aktywny, zas strona i forum juz nie. Planuje osobiscie z dobrym kumplem wznowic projekt niebawem. Wiecej info na pw. Dodam ze bedziemy przyjmowac o 18lat, moze i wyzej. Takze do uslyszenia.

Ps. Aktualni czlonkowie dalej moga uzywac kanalow na komunikatorze glosowym.

To zawsze się tak kończy...

Poniekąd masz racje przyjacielu. Ale tylko wtedy gdy lideruje osoba niepełnoletnia która nie jest w stanie wziąć na siebie ciężar gamingu.

Każdy by tylko hejtował że: "padniecie nim się obejrzycie" czy też "na cholerę kolejne coś takiego skoro tego jest od zasrania w internecie". A jak się dobrze zastanowić to jest to takie jak bym komuś powiedział, że po co zakładasz nową firmę skoro identycznych jest multum i ci się nie uda.Ludzie zastanówcie się czasem co piszecie. A tak bdw. to zapraszam do DOTY do tego gamingu.

Temat do zamknięcia. Dziękuje z góry. ( do kosza )

Chyba tylko autor tematu może poprosić o zamknięcie...

Chyba tylko autor tematu może poprosić o zamknięcie...

Autor jest 14letnim gimnazjalistą który nie wie czego chce i jest dwulicowy. Proszę o zamkniecie bo nie życzę sobie na promowanie mojej nazwy gamingowej NMG przez taką osobę. Być może bd chciał użyć jej w przyszłości.

ale nazwa jest jego jak widać w pierwszym poście więc jak będzie chciał jej użyć to użyje musisz nową wymyślić

ale nazwa jest jego jak widać w pierwszym poście więc jak będzie chciał jej użyć to użyje musisz nową wymyślić

Dziecinna odpowiedź. Temat gamingu jest zamknięty, a osoba z pierwszego posta jest na tyle niekompetentna że nawet już nie ingeruje w to wszystko. Nie wiem po co się udzielacie w temacie.

A kto wymyślił nazwę??

Zespół Ulver, ja tylko użyłem jej bo wydawała się spoko. Ogólnie sam zrobiłem większość w gamingu, ale nie chciałem liderować.

https://www.youtube.com/watch?v=QG-z1eDPgxY

Piosenka jest z 95' i watpię, aby 14latek interesował się taka muzyka i z takiego roku wydania.

Cześć Phaequel,
Bardzo dobra inicjatywa i nie przejmuj się bo multigamingów, gildii, klanów nigdy za wiele! Pomysł z luźnym graniem bez wymuszania niczego też super bo kto by tak nie chciał?
Wydaje mi się, że oddanie 14latkowi liderowania w pewnych okolicznościach mogło okazać się również super zagraniem np. sekcja dla młodocianych. Jednak w tym konkretny wypadku był to poważny błąd i moim zdaniem powinieneś wręcz podziękować niedoszłemu liderowi, że nie zabrnęło to dalej. Straciłbyś wtedy o wiele więcej włożonej pracy i wysiłku. Jesteś dorosły masz kobietę więc pewnie nie musiałem tego pisać bo sam sobie z tego dobrze zdajesz sprawę. Powodzenia w przyszłości i niech ta chwilowa niedogodność nie zatrzyma twoich ambitnych planów. :)

@Sakulos

Oby więcej takich userów takich ja Ty :) Wznowie działalność ale na swoich warunkach z pomocą pełnoletnich kolegów. W tworzeniu czegoś od zera już nie zaufam przypadkowym ludziom.

Dużo osób liczy nowa ekipa??

5 stałych osób. Na razie nie bd nic reklamował bo chce postawic solidne podwaliny. Nie popelnie bledu mlodszego kolegi ze nic nie ma a on reklamuje gaming.

A mogę wiedzieć średnia wieku??

Czekaj no policzę ... ~25,2 :)

Tak głęboko przemyślałem sprawę i postawimy na gry Coop typu : Killing Floor 2 ( czekamy na patcha który umożliwi grę w coop ), Left 4 dead 2, Dead Island Riptide czy Dying Light wersja 1.5.1. Na razie nie mamy mmo które pozwoliło by rozwinąć skrzydła, ale jestem gotowy na propozycje. Przypomnę że będzie to gaming na loozie, bez stresowy, bez twardych regulaminów. Czas gry elastyczny, więc myślę że każdy kogoś znajdzie o różnych porach. To nie reklama, a przypomnienie że nie złożyłem broni w sprawie multi zabawy w dobrym towarzystwie.