Muszę spaść z rangi jak najszybciej

Tylko tak żeby mnie nie zbanowali i żebym nie miał żadnych represji ze strony Gabena.

Zwyczajnie graj słabo, ale graj. Nie baw się w bieganie z nożem, czy trollowanie. Zwyczajnie graj ale bardzo słabo.

Bałem się że to jedyne wyjście ;( jest dość wolne.

Kup nowe konto :v gwarantuję, że wylądujesz w silverze albo goldzie I

Nie rozumiem tylko po co spadać z rangi. Jakaś większa przyjemność będzie, kiedy przeciwnik będzie warzywem, które nic nie wie. Więcej zabójstw, większa satysfakcja. W ten sposób tylko zniszczysz grę innym, no ale jak chcesz to droga wolna.

Ander pozwól, że Ci coś wytłumaczę.

CS:GO to gra, grać masz dobrze i tak, by się dobrze bawić.

Chcesz się dobrze bawić? To pograj na czymś innym niż klasycznym trybie lub poszukaj jakiś serwerów. Grasz słabo - powiedź mi czym te pozostałe 4 osoby sobie zasłużyły na takie coś? Po co spadać z rangi? Bo co? Bo się cykasz innych graczy? Chcesz pozabijać warzywa to sobie wgraj jakąś aimmapkę z botami, jest taka jedna gdzie boty po prostu do ciebie idą, a ty stoisz w jednym miejscu - takie coś na pewno sprawi, że nie będziesz musiał spadać z rangi, a tak mniej więcej wygląda do strzelania w warzywa. Zabijanie np. 2 graczy nożem w jednej rundzie jest fajne, ale o czym to świadczy? Skoro z nimi grasz to jesteś na takim poziomie, a po pewnym czasie zaczyna takie coś nudzić się.

Nikt nie pomyślał, że może chcę zagrać z kolegami którzy mają niższą rangę? Niestety ale cs:go wprowadził parę chorych systemów dzięki którym sam miałem problem aby pograć z kumplami.
Po dłuższej przerwie wróciłem i dodali wymóg posiadania któregoś tam lvla co mi zajęło 2 tygodnie...
Kolejnym problemem po kolejnej dłuższej przerwie okazało się, że nie mogę grać z kumplami bo mają ileś tam rang wyżej. Dzięki temu totalnie odechciało mi się grać.

A co do tematu unikaj spamowania, że jesteś trollem a będzie dobrze.

Bardzo dobrze że wprowadzili wymóg 3 lvl. Mm-y nie są dla newbie co sprawdzają sobie bronie i się bawią.

Jak chcesz zagrać ze znajomymi z niższej rangi to są inne tryby gry bądź po prostu serwery społeczności. Bo gdyby się dało grać global + silver duo to byłoby to bez sensu... Nawet gdyby dobrało po środku, bo po prostu byś ich gwałcił. 2 tygodnie to wbijałeś? To chyba grałeś 1 grę na kilka dni ;p

Jeżeli jednak chcesz szybko spaść to udostępnij konto swoim kolegom z którymi zamierzasz grać, gwarantuję Ci że szybko spadną :)

Albo po prostu kup 2 konto...

Tylko tak żeby mnie nie zbanowali i żebym nie miał żadnych represji ze strony Gabena.