Muzyka jaką lubicie

Soad ,Korn, Slipknot, Disturbed , Metallica, Papa Roach, Rise Against takie metalowo/ rockowe klimaty.

Led Zeppelin. The Who, The Rolling Stones, Black Sabbath, Guns N' Roses, The Beatles. Za tymi chyba jestem najbardziej.

Welcome to 1960s-70s baby! Z dobrej muzy to oczywiscie, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath. Z fajnej to Eminem, troche LB i LP. Mam nadzieje, że Ci kumaci odróżniają 'dobrą' muzę od 'fajnej'(będzie chyba dym).

to jest temat, ktory tworzy wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele klotni...

No jezeli wypowiadają się w nim ludzie nie tolerancyjni,ktorzy uwazaja ze ich muzyka jest najlepsza,a innych jest fe i wogole to nie ma co sie dziwic.

Co do mnie to chętnie poslucham wszystkiego co dobre,bo podobno dobry sluchacz nie ogranicza sie do jednego gatunku.

Jednakze mym ulubionym jest folk metal.Bardziej go kocham nizeli tylko lubie :D

Ensiferum,Eluveitie,Elvenking,Alestorm,Gwydiom,Runic,Northland,Guahaihoque,Equilibrium,Aiumeen Basoa,Chaska,CrystaMoors,EgoFall,Yaotl Mictlan,Korpiklaani,Turisas i wiele wiele innych ^^

Równiez lubie posłucham muzyki takich zespołow jak TwoStepsFromHell czy X-Ray Dog.

Wiesz Ja jestem tolerancyjny, ale uważam, że dzisiejsi nastolatkowie mają prane mózgi jakimiś 'bejbe bejbe o' czy 'ramamama' lejdi gaga. Według mnie to żadna sztuka zrobić piosenkę w 2 godziny w czym sam podkład w 10 minut. Przez co po ulicach chodzą plastiki albo buntownicy. Nawet będąc tolerancyjnym, poprzez swoja opinie można rozpętać 'dym'.

Niezbyt błyskotliwy temat, osobiście nie lubię tego rozgałęziania na miliony gatunków typu progresive-patriot-underground-pro-metal.

Generalnie słucham wszystkiego, ostatnio dużo indie rocka; Beck, The Hives, The Killers, The Kooks, Muse, The White Stripes, Blur, Bloc Party, Cajun Dance Party, Franz Ferdinand i dużo innych. ;]

Dokladnie 20 lat temu buntowalem sie :)

przeciw czemu? nie wiem dzis. Sluchalem metalu :) halloween, metallica, ironsi, kat, wasp

I nie bylo twardego, miekiego metalu. Po prostu byl. Ciezkim byl wasp :)))

Ogolnie nie rozumiem podzialu co jest ciezkie, caly metal jest ciezki.

Kiedys?

Bylo inaczej

A dzis?

Dzis jest trance i d'n'b. Klimaty poroznily sie przez zycie narkotyczne .

Ok, a więc ja osobiście słucham Rocka i metalu.

Jeszcze z 3 lata temu to słuchałem jak większość, tego co w radiu leci.

Ale podczas pykania w smackdown vs. raw 2007 w menu leciała muzyka, i jedną z piosenek było Three days grace (mój pro zespół o 3 lat :D).

Potem natknąłem się na Sabaton (oglądałem przeróbki Gothic'a, i było zmontowane), potem In Extremo, dalej Lordi itp.

Obecnie zasłuchuje się w skillecie, 3DG i Avenged Sevenfoldzie, i czasem wychacze jakiś niezły kawałek z WWE (http://www.youtube.com/watch?v=jY9cmDinMZY - świetny kawałek)

Na drugim planie mam Rap (NIE HIP-HOP!).

Głównie 2-pac, i Eminem.

Czasem zasłuchuje się też w wolnych piosenkach, coś na styl Ballad z Metallicy.

Metal to jakaś papka dźwięków uchodząca za muzykę..

Metal to jakaś papka dźwięków uchodząca za muzykę..

I juz taki Drako chce jakąs napinke rozpętac.

Metal to jakaś papka dźwięków uchodząca za muzykę..

Prawdopodobnie masz na mysli Black, Death i inne odmiany metalu, w ktorych nie wiadomo o co wydziera sie wokalista i czy w ogole uzywa jakis slow ziemskiego pochodzenia ;)

Ja slucham tego "zrozumialego" metalu, czyli classic, power, folk tez moze byc, viking (mozna powiedziec ze to folk) itd. Ale pozatym slucham tez wszystkiego innego, co uwazam za dobre niezaleznie od gatunku.

Ogólnie słucham tego co leci w radiu,a tak na kompie to:

The Birthday Massacre

Rise Aganist

oraz Dubstep z tego kanału http://www.youtube.com/user/UKFDubstep

Wg last.fm:

CunninLynguists

Lethal and Destruction

Army of the Pharaohs

Grieves

Necro

Common

O.C.

Lightheaded

The Lost Children of Babylon

Galeria

Buck 65

Eldo

Inverse

Grabaż i Strachy Na Lachy

Brother Ali

Z tym, że przestałem 'aktualizować' listę przeszło rok temu, a cześć z płyt słucham tylko z CD-Audio, więc średnio obiektywnie ów lista wygląda ;)

Metal to jakaś papka dźwięków uchodząca za muzykę..

Rozwiń bo nie rozumiem.

Wiesz Ja jestem tolerancyjny, ale uważam, że dzisiejsi nastolatkowie mają prane mózgi jakimiś 'bejbe bejbe o' czy 'ramamama' lejdi gaga. Według mnie to żadna sztuka zrobić piosenkę w 2 godziny w czym sam podkład w 10 minut. Przez co po ulicach chodzą plastiki albo buntownicy. Nawet będąc tolerancyjnym, poprzez swoja opinie można rozpętać 'dym'.

wlasnie dlatego mowie, ze to zly temat. : )

jesli chodzi o mnie to:

http://www.lastfm.pl/user/salataaaaaaa

Drako może ci się coś nie podobać ale takie pisanie jest trochę obraźliwe.Ja np nie przepadam za pop`em a jakoś nie pisze "Pop jest dla pedałów bla bla bla"

Ogarnij się chłopie

Bez obrazy.. Eminem to rap? :o

Bez obrazy.. Eminem to rap?

Niewiem, i wisi mi to, ale fajnie daje :D O dziwo mi się spodobało, a wogóle nie mój klimat

Bez obrazy.. Eminem to rap?

Bez obrazy.. Eminem to raper najwyższej klasy, po prostu profesjonalista.