Muzyka jaką lubicie

Bez obrazy.. Eminem to raper najwyższej klasy, po prostu profesjonalista.

jesli pisales nie ironicznie, to podbijam ; )

jesli pisales nie ironicznie, to podbijam ; )

Zero ironii. ja patrze na muzykę obiektywnie, większość na swój własny wygodny sposób.

Zero ironii. ja patrze na muzykę obiektywnie, większość na swój własny wygodny sposób.

to sie ceni : )

btw. poszukuje piosenki z mojego dziecinstwa, a mianowicie znam mniej wiecej tresc teledysku:

wiec chlopak jakis 13-15 lat probuje zdobyc bilety na koncert zeby pojsc ze swoja dziewczyna czy kolezanka, gubi jeden bilet ale przed koncertem pan ktory sprawdza bilety gdy chlopak daje mu bilet zmienia go w 2 bilety i oboje wchodza na koncert.

ma ktos pojecie moze ? teledysk mialem pamietam na kasecie VHS, ahh to byly czasy : )

Bez obrazy.. Eminem to raper najwyższej klasy, po prostu profesjonalista.

Te jego nowe płyty strasznie mi się nie podobają, takie plastikowe mi się wydają i te próby podśpiewywania niektórych refrenów też słabe.

Starsze kawałki typu stan, the way i am, mosh - uwielbiam.

Jeśli chodzi o muzykę, to tylko i wyłącznie Rick Astley !

Never gonna let you down

Never gonna run around and desert you

Never gonna make you cry

Never gonna say goodbye

Never gonna tell a lie and hurt you

Halloween, Accept, Ironsi, Kat, WASP tego sluchalem cwierc wieku temu.Teraz?

Przestalem sie buntowac. Zwiedzilem cwiartke swiata. Raczej grzeblem zydow i arabow. Bo bylem zolnierzem. I jego plyty koily nerwy

Pozniej Mike, gosc ktory umie grac/ Grac na 70 instrumentach Mike Olldfield. Boskie jego plyty byly

A teraz sie ju7z nie buntuje

trance, d"n:b

nie ma spiewu, jest czysta muza.

Nie powiedziałem, że nie jest profesjonalistą, ale jak słucham jego ostatnich kawałków, to mam wrażenie, że coraz mniej ma to związanego z rapem, tyle. Jak chcesz pogadać nt Eminema, to na pw, nie róbmy tu OT ;)

Nie powiedziałem, że nie jest profesjonalistą, ale jak słucham jego ostatnich kawałków, to mam wrażenie, że coraz mniej ma to związanego z rapem, tyle. Jak chcesz pogadać nt Eminema, to na pw, nie róbmy tu OT

skoro nazwa tematu brzmi 'Muzyka jaka lubicie' to mysle, ze rozmowa o konkretnym artyscie nie bedzie off top'em ; )

@UP

Hmmm ok, jeśli tak uważasz, to dobrze.

Nie przepadam za muzyką Eminema, ponieważ jest napchana komerchą( z resztą jak prawie cała amerykańska muzyka), a mam wrażenie, że przesłanie rapu miało w sobie coś więcej niż trzepanie grubej kasy. W dodatku jego ostatnie piosenki, np Not Afraid to naprawdę z rapem nie ma wiele wspólnego. A i jeszcze co do duetu w Rihanną, to jak Mezo zrobił duet z Kasią Wilk(czy jak tam się nazywała), to wielka napinka, jaki to frajer.. że się sprzedał itd. A jak Eminem robi duet z podobnego pokroju artystką, to dalej jest bossski.. więc coś tu nie tak. Brak konsekwencji w działaniu ;)

PS. Nie mówię, że Eminem to zło czy coś w tym stylu.. mówię tylko swoje własne zdanie. Nie mam nic do osób słuchających go, niech sobie go słuchają, tak samo ich szanuje jak każdych innych. Tolerancja w muzyce.

lepiej z Kasia Wilk niz z Mrozem jak peja ^^'

Nie przepadam za muzyką Eminema, ponieważ jest napchana komerchą( z resztą jak prawie cała amerykańska muzyka), a mam wrażenie, że przesłanie rapu miało w sobie coś więcej niż trzepanie grubej kasy.

Myślę, że nawijanie o tym jakie jego życie jest ciężkie, bo nie ma co do garnka włożyć, przy obecnej zasobności portfela, mogło by nie przejść. ;]

A i jeszcze co do duetu w Rihanną, to jak Mezo zrobił duet z Kasią Wilk(czy jak tam się nazywała), to wielka napinka, jaki to frajer.. że się sprzedał itd. A jak Eminem robi duet z podobnego pokroju artystką, to dalej jest bossski.. więc coś tu nie tak.

Można lubić albo nie lubić, ale Eminem i Rihanna to "trochę" inny format niż Mezo i jakaś Kasia.

Zresztą zauważ, że wartościujesz muzykę pod względem - to jest komercyjne, to jest niszowe, to jest ambitne, to jest masowe.

To przecież nie ma żadnego znaczenia albo Ci się coś podoba albo nie.

A z tych postaw typu "ja słucham tylko undergroundowej muzyki jestem soo special" się wyrasta, całe szczęście. ;]

Te wszystkie łatki są zbędne, bo ostatecznie liczy się tylko to czy Ci kawałek wpada w ucho i nie ważne jaki to gatunek i jakie relacje ma wokalista z małymi chłopcami.

A kto Ci powiedział, że ja tylko niszowych artystów słucham? Słucham też LP, Nickelback.. to też jest komercja, tylko w zupełnie innym w wydaniu, bo to inny gatunek. Co do tego, że i tak liczy się to co wpada w ucho, to się zgadzam, dlatego zawsze mówię, że nie ograniczam się do jednego stylu, rodzaju, gatunku muzyki ;)

Hehe, ja to raczej w takim stylu Katy Perry, wysmiejcie mnie xP Lubie California Gurls ;p troche babskie ale mi do ucha wpadlo ;] te wszystkie jej utwory fajne sa ;)

Ujme te nasze posty "Są gusta i guściki" :)

Hehe, ja to raczej w takim stylu Katy Perry, wysmiejcie mnie xP Lubie California Gurls ;p troche babskie ale mi do ucha wpadlo ;] te wszystkie jej utwory fajne sa Ujme te nasze posty "Są gusta i guściki"

Baaa, a tyś pan "gust" ya ? Przepraszam, ale jak ktoś kto słucha Popu może napisać "są gusta i guściki" ? Ewentualnie mogłeś napisać "jest dobra muza i fajna" to bym Ci flaszkę kupił.

System of a Down :lol:

Gatunek: Rock, metal i darkwave.

Zespoły: Heavenly(Evil), Sonata Arctica(8th commandment), Haggard(Heavenly Damnation)i wiele innych.

nie będę się rozpisywał po prostu zapodam linkiem: http://www.lastfm.pl/user/Spider_chrum ;)

Ja słucham:

Hardstyle:

D-Block & S-Te-Fan, Headhunterz, DJ Coone, Activator, Zatox, Donkey Rollers, Hardstyle Mafia i wiele wiele innych. :)

Hardcore:

Angerfist, Art of Fighters, Dj Kurt

Nu Metal, Rock i odiany:

Crosscut (Siren), Papa Roach, 30 Second to Mars i wiele innych

Ja w zasadzie z rocka:

Nickelback - świetny zespół, Linkin Park, The Rasmus, P.O.D,

No i z nie rocka uwielbiam ATB, Stinga oraz Gorillaz, a także Within Temptation (to chyba jest gothic).

prawie wszystkie gatunki metalu ( oprócz black metalu), polski Street Punk ( Lumpex75 The Analogs)

zespoły to Soad Slipknot In flames Disturbed Metallica Ac/Dc Bad Religion MegaDeth Iron Maiden Slayer Hunter Maximum The Hormone Black Sabath Ozzy Osbourne