Mysz gamingowa no i może słuchawki

Witam,
po gdzieś 8 latach moja myszka Logitech G600 odmówiła posłuszeństwa, i to tylko dlatego że zwierzak się nią zainteresował, odpowiadał mi układ bindów bocznych, aczkolwiek mogłoby być ich 9 nie 12 i wtedy mogłyby być ciut większe. Macie jakieś propozycje? Z myszki byłem bardzoooo zadowolony.
Druga sprawa przy okazji to słuchawki, głównie chodzi o to żeby były mega wygodne na głowie, nie męczyły uszu gdybym zasiadł do gry na parę godzin, przyzwoity dźwięk i mikrofon pod discord.
Pozdrawiam.

Cześć,
Sprzęt już kupiony czy jeszcze szukasz? Dla wszystkich którzy szukaliby podobnego zestawienia - odwiedźcie komputronik, nasi doradcy dopasują sprzęt także dla graczy ;).

Pozdrawiam
Jarek
Doradca Online Komputronik

Komputronik :sweat_smile: pierwszy lepszy 15-latek “znafca” hardware internetowy zjada waszych doradców. W tych sklepach stacjonarnych Ci doradcy to z łapanki czy casting na ulicach organizujcie. Ceny zawyżone, doradcy 0 pojęcia. Możecie naciągać ludzi bez świadomości i to wam dobrze wychodzi. X-kom mimo, że nie jest o wiele tańszy to szersza oferta i ludzie ogarniają. Proline to to już inna liga.

1lajk

+1

Witaj,
Każda konstruktywna krytyka jest warta wysłuchania. Jak wnioskuję po Twojej wypowiedzi zawiodłeś się na naszym doradcy podczas dokonywania zakupu w naszym sklepie? Przykro mi, że trafiłeś na osobę, która nie potrafiła w wystarczająco profesjonalny sposób pomóc Ci z Twoim dylematem. W każdym z naszych sklepów jest zawsze kompetentna osoba, która pomoże Ci w doborze odpowiedniego sprzętu. Pamiętaj, zawsze warto dać drugą szansę :slight_smile: .

Pozdrawiam
Jarek
Doradca Online Komputronik