Myszka do MMO

Witam!
Po prawie 2 letnim użytkowaniu Genesis xenon 770 pies przegryzł kabel. Nic do tej myszki nie mam, świetnie się sprawowała i jeżeli nic nie znajdę to pewnie ponownie ją kupię, jednak myślę że warto by było przerzucić się na coś innego. Jestem praworęczny i przydało by się conajmniej 9 przycisków na boku. Mój budżet jest ograniczony do 160-170zł. Myślałem nad REDRAGON Peridition 2, opinie są ciekawe jednak chciałbym wiedzieć czy może ktoś z was ją ma? Mógłby coś napisać? Jestem również otwarty na inne propozycje.
Z góry dzięki!

Niestety nie na sprzedaż

Jeśli pies przegryzł kabel, a myszka się sprawowała i nie chcesz za bardzo zmian, najlepszy pomysł to polutować kabel. Proste jak jeb**ie. Wystarczy ktoś z lutownicą, jedna termokurczka , trochę cyny i wszystko działa pięknie :slight_smile:
Jeśli nie chcesz sam się bawić to popytać wśród znajomych.

Wiram, jak osoba, która zajechała już 3 razer nagi, mogę powiedzieć tak. Razery są wygodne, spoko software oraz zrobione są z gównolitu, który się ściera, pęka, siadają lasery. Od 2-3 lat korzystam właśnie z tego Redragon Predition 2. Mysz działa, robi to samo co przepłacone Nagi. Jedynym mankamentem, który mnie denerwuje jest mały freez myszki podczas załadowywania software-u po włączeniu komputera. Oprogramowanie jest dość intuicyjne, przyciski na bocznym panelu wciskają się z małym oporem dzięki czemu dobrze czuć, który został wciśnięty i czy został wciśnięty. Reasumując, nigdy już nie kupił bym myszy od Razera. Ten Redragon robi to samo, za 1/3 ceny, a no i wredota nie chce się zepsuć jak te genialne gówno-Nagi.

Nawet na zdjeciu do tematu wrzucili odpowiedź ;-). Logitech G600, poszukaj można znaleźć poniżej 200 spokojnie. Kiedyś kupiłem i bardzo sobie chwale. Ma wszystko co trzeba do wielu typów gier.

2lajki

Co do Razera. Sprzęty jeżeli chodzi o ergonomię użytkowania robią świetne. Niestety ale faktycznie robione są chyba z gównolitu. W klawiaturze podwójne kliki, w Naga padł lewy klik po 8 miesiącach a w Bazylu padła rolka w niecałe pół roku.
Obecnie omijam tą firmę szerokim łukiem. Cena zdecydowanie nie idzie w parze z jakością.
Poszukaj Logitech G600 za rozsądne pieniądze lub kup Redragon Impact lub Peridition 2 - obie mają przyzwoite opinie.

Masz teraz w MM REDRAGON Perdition 2 za 149 zł i nie zastanawiaj się. W swojej cenie jest super.
Mój 10 latek trzaska myszkę jak dziki ( chociaz wiadomo że to nie na jego rekę xD ), z czego kilka razu poleciała o ścianę a dalej żyje. Wytrzymała bestia.

A jakaś bezprzewodowa do mmo? ktoś zna jakąś, do laptopa bedzie idealna tutaj nie potrzeba szybciej myszki jak do cs, prosze o podpowiedz

logitech g203 prodigy jest bardzo dobra

Dzięki, nie pomyślałem o tym :smiley:. Temat uważam za zamknięty, myszka działa.

G903, może jakaś promocja się znajdzie, ewentualnie z drugiej reki. Myszka godna polecenia i pieniędzy. Potem możesz dokupić podkładkę Powerplay i nie przejmować się ładowaniem. Ogólnie polecam zajrzeć sobie na stronę https://coupondojo.pl/ MOżna znaleźć kupony rabatowe do sklepów aktualnie.