Myth of Empires - szukamy graczy

Witam zacnych wojów z pola bitwy Myth of Empires !!!
Jesteśmy grupą 9 graczy szukających nowych osób do wspólnej gry w MoE na serwerze PvP jedynie czego oczekujemy to :

  • grania jako grupa aby osiągać wspólnie wyznaczone cele
  • trzymania fasonu podczas rozmowy ( aczkolwiek nie stronimy od ciętych ripost i żartów )
  • progres w kierunku walk PvP czyli open field/rajdowanie baz i w przyszłości celujemy w County jeżeli będziemy mieć odpowiednią ilość osób gotowych na takie wojaże
  • zbieranie niezbędnych surowców na rozwój grupy i uzbrojenie osób czyli aspekt PvE
  • skill na preferowanych broniach, zbroi, fizyce -> 750 lev ( minimum - ponieważ jesteśmy na biomie 51-60 lev, dodatkowo jest spora aktywność innych gildii w PvP )
  • wiek 20+ jako że średnia grupy wynosi 30+ lat

Coś o nas :

  • gramy z reguły w przedziale czasowym 12-24 aczkolwiek zdarza nam się zarywać nocki dla Myth of Empires
  • gildia ma poziom 6 i odblokowane wszystkie dostępne Guild Tech’y z dostępnego przedziału
  • Guild Skill’e są większości wymaksowane na dostępny poziom gildii
  • baza w całości zbudowana jest ze stalowych struktur i ufortyfikowana

Zapraszamy do wspólnej gry. Widzimy się na polu bitwy!!!

Byłbym zainteresowany, ale nie widzę żadnego discorda czy Steam by napisać lub zadzwonić.

Jakiś discord czy coś?

hej,
Jestem zainteresowany! . Mam doświadczenie w grach MMORPG i jestem gotowy do pracy zespołowej, aby osiągnąć nasze cele. Chciałbym dołączyć do waszej ekipy.
Pozdrawiam, Mateusz :blush: