Witam czy to jest ten hk'n slash mythos co był keidyś po Polsku? http://mythos.t3fun.com/Home/Home.aspx jak nie czy jeszcze istnieje mythos?
Mythos
Tak hk'n po PL był B2P .
Nie istnieje , kochana firma Frogster zamknęła pare miesięcy po premierze .
Sprostowanie, był f2p, polski serwer zwinął się bardzo szybko, a globala niedawno zamknęli.
@up Az zerklem na półkę . Masz racje f2p , wersja pudełkowa dawała wcześniejszy dostęp do gry to mnie zmyliło .
Mythos był bardzo ciekawym tytułem bardzo mi się podobał ale niestety został zamknięty no cóż pozostał nam tylko Diablo 3 i Path of Exile z dobrych H&S.
Wygląd skilli pozostawiał wiele do życzenia, gra złą nie była. Obecnie pod multi warto zagrać w PoE, diablo 3, a single torchlight 2 lub może van helsing 2.
Gralem do konca wersji PL jak i globalnej. Technolog 4ever ^^ Szkoda ze firmy byly niekompetentne i daly d*py bo gra byla "dobra" i moglabyby konkurowac z lepszymi hns-ami na rynku.
Dokladnie, sam gralem do wylaczenia serwerow,a przynajmniej do czasu kiedy stalo sie wiadome ze wylacza (bo wtedy i tak wszystko przepada wiec bez sensu dalej czas marnowac na to). Pamietam jak tam sie dosc przyjemnie gralo, no ale niestety stalo sie jak stalo i gra poszla do piachu (jak kazda dobra, o dziwo)
Witam czy to jest ten hk'n slash mythos co był keidyś po Polsku? http://mythos.t3fun.com/Home/Home.aspx jak nie czy jeszcze istnieje mythos?