Nadchodzące MMO na konsole?

Ostatnio bardziej przesiadłem się na konsolę z graniem, a PC zostawiam sobie do pracy. Mam PS4 i robiłem sobie research jakie obecnie gierki dostępne są na MMO-wym rynku i niektóre popróbowałem, ale czuję, że nic z tego nie wciąga mnie na dłużej, by angażować swój czas. W katalogu nie mogę jednak znaleźć info na temat nadchodzących gier na konsole lub konsolowych edycji istniejących już gier. Ma ktoś może jakieś info na temat tego, czego można spodziewać się na rynku konsolowym w najbliższych miesiącach, może latach w gatunku MMORPG?

Tera kiedyś była spoko do popykania na ps4 ale nie wiem czy dalej jest grywalna, bless online jeszcze jest na ps4 ale osobiście go nie polecam:)
A co do nadchodzących to raczej nie na stara generacje tylko ps5

2lajki

Tera umarła. Zamykają serwery (nawet te EU). A przynajmniej było niedawno info na ten temat.

1lajk

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Właśnie zacząłem nieco grać w Terę, ale brak nowości na horyzoncie, a już zwłaszcza perspektywa zamknięcia serwerów za kilka tygodni skutecznie ochłodziły mój entuzjazm do dalszego grania. W pierwszej chwili obczajałem te darmowe, jak np Bless. Z kolei TESO czy FF14 to na razie jestem na etapie robienia researchu, czy mi przypaszą. Choć obecnie naprawdę żadna gra z katalogu mnie nie porwała, dlatego byłem ciekaw czy warto chociaż jakąś śledzić, która wiadomo, że się pojawi i by było na co czekać. Jakby była perspktywa na jakąś ciekawą nowość w zasięgu kilku miesięcy to teraz bym się za nic nie brał.