Nadchodzące MMO

Witam, średnio śledzę rynek MMO. Czy moglibyście mi wymienić na jakie MMO czekacie? Z tego co widzę to Crimson Desert zapowiada się okej, jeszcze New World czy Lost Ark. Macie jakieś inne swoje typy? Może powstaje coś na zasadzie Ultimy, podobnie jak Shroud of the Avatar. Chciałbym uzupełnić swoją wiedzę o jakikolwiek gatunek i podgatunek MMO jaki ma wyjść do 2022 roku.

Elyon jest już w Korei. Gra bardzo dobra z tego co widzę na streamach. Strona EU też już ruszyła, więc może za niedługo wyjdzie.

Crimson Desert będzie tylko przygodowa z elementami sieciowymi, Lost Ark jest fajny, można grać u koreaśców albo rusków jak ci nie przeszkadza. Ja obyczajem i czekam na ten tytuł w wersji EU. Z niecierpliwością czekam na New Worlda. Core Punk, Ashes of Creation, mortal shell 2 się też dobrze zapowiadają. Z bardziej odległych tytułów LOTRO od amazona. Z mobilek diablo immortal pewnie wyjdzie w 2021, moze mir 4 na EU wyjdzie, na koreańskiej wersji jest całkiem fajny jak na mobilke:)

Ja też ciekawy jestem newworlda chciaz nie mam wielkich oczekiwan. Inne mmo chyba niczym nowym nie będą

Among Trees

Elyon Online i New World.

A ja zarzucę tytułami o których się zbytnio nie mówi a warto się zainteresować. Oczywiste, że czekam na New World ale…

  • Profane,
  • Valheim,
  • Titan Reach,
  • Frozen Flame,
  • Rise Online,
  • Life Beyond

Mają pewien potencjał, każda inny. Z chęcią zobaczę co się będzie działo z tymi tytułami w przyszłości.

Narazie Shadowlands jest mega dobry więc czekam tylko na więcej contentu do wowa w przyszłym roku.

Elyon - pvp potwór.

  • Corepunk
  • New World
  • Lost Ark