Najbliższe lata

Witam, ostatnio dużo mniej śledziłem wydarzenia w branży MMORPG, stąd moje pytanie. Czy są zapowiedziane jakieś naprawdę duże gry mmorpg warte uwagi na rok 2018, 2019? A może na 2020?

dymy na Tibii

1lajk

Jeśli ktoś lubi azjatyckie klimaty to Age of Wushu 2 oraz europejska premiera Moonlight Blade. A tak poza tym to Ashes of Creation (tylko niech coś zrobią z tą optymalizacją i animacjami :|), tajemnicze projekty NCsoftu, blizzarda (coś w uniwersum diablo), zaciekawił mnie również Pantheon of Rise.
A tak właściwie to nic nie ma :confused:

Lineage Eternal
Lost Ark
Ascent: Infinite Realm
Ashes of Creation
New World
Plus pare niezapowiedzianych projektow.

A ktoś kojarzy jak wygląda sprawa ze star citizenem może?

@Bemol1
Jak na razie jest to gra uznawana za jeden z największych scamów w branży gier, gra w której regulamin został tyle razy zmieniony, że ciężko zliczyć a do tego ostatnia zmiana wprowadziła brak możliwości żądania zwrotów za grę po tym jak masowo posypały się żądania zwrotów niezadowolonych ludzi którzy kupowali wcale nie tanie statki itp.
Ogólnie mało kto liczy na to, że ta gra w ogóle kiedyś wyjdzie biorąc, że miała już kilka spraw w sądzie :slight_smile:

Ostatni raz ogarniałem coś około 2 lata temu jeśli chodzi o SC :stuck_out_tongue:
Ogólnie nie mój klimat, ale moje ziomki chciały grać :).
Szkoda bo zapowiadała się spora ciekawa produkcja ^^ A wyszło jak z zwykle… Zeszli na psy prawie jak BDO.

Osobiście czekam na ashes of creation i 5.2 patch w archeage