Najlepsza gra MMORPG na świecie

Jak tam wasze “najlepsze gry MMORPG na świecie” zbawcy gatunku, zabójcy World of Warcraft?

Będziecie grać w opóźnionego Throne&Liberty
222222222
Czy P2W Blue Protocol?
111111111

Bo ja pod koniec miesiąca będę grał w najlepszą grę MMORPG na świecie, czyli Aion Classic z Open World PvP, także jeżeli nie jesteś PvE Hero, Carebear’em lub po prostu zwykłą cipą która boi się wyjść z miasta żeby nie zostać napadniętą, to zapraszam do gry ^^

Opóźnienie aion classic - odhaczone
Pw2 w aion classic - pewne jak śmierć i podatki, przecież mówimy o gameforge

Ale… nadzieja umiera ostatnia.

Jakie P2W? A opóźnienie to tylko 2 tygodnie także izi, więc lepiej zapamiętaj datę 25.04 najlepszy MMORPG jeżeli oczywiście nie jesteś pizdą, tam tylko najsilniejsi przetrwają.

Czyli odpadniesz w przedbiegach bambiku po tym jak wujek gameforge zaserwuje tłusty itemshop, a ty zorientujesz się że mama zablokowała możliwość wysyłania SMSów premium.

1lajk

Na ostatnim Live Stream’ie pokazywali Item Shop i nie ma tam nic poza Kostiumami/Skin’ami, także elo

Normalna zagrywka żeby ściągnąć naiwniaków.
Jeżeli myślisz że dla gameforge aion jest jakimś świętym gralem i wyłamią się z polityki f2p=hard core p2w to bujaj w tym swoim wyimaginowanym świecie dalej.

Oczywiście, że tak nie myślę. Ja w dzisiejszych czasach już nie wierzę żadnemu wydawcy, ale chodzi o to, że nie mają po prostu czego tam dodać, bo gra jest tak zmieniona, że jest to nie możliwe na ten moment.

Ta, poczekaj kilka miesięcy. Ludzie zaczną spuszczać się nad giereczką, przyjdą tłumy (sam mam zamiar pograć) i jak już będzie wystarczająco dużo naiwniaków to pyk, potionki na expa, potionki na zmniejszenie dmg, na redukcję cdków itp.
Przypomnij sobie co było z TERA

1lajk

Taki trochę offtop. Ale zabawnie się czyta komentarz w którym jednocześnie dwie gry są wysmiewane za P2W, a zachwalana jest gra z pod bandery gameforge
Ps. Nie twierdzę że Aion jest zły

Po pierwsze max lvl wbija się w 2 dni spokojnej gry, po drugie to co znajdzie się w IS w dużej mierze zależy od tego jakie przedmioty stworzy Korea, jeżeli stworzą potionki na zmniejszenie dmg, na redukcję cdków itp. To na pewno znajdą się w IS, na ten momoment tego nie ma a gra już ma dwa lata w Korei i jest cały czas TOP 3-4 MMORPG.

Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że tylko jedna z dwóch wyżej wymienionych gier była “wyśmiewana” za P2W (Blue Protocol) a to tylko dlatego, że ludzie z tego portalu spuszczali się w gacie jaki to będzie zbawca gatunku (kolejny zresztą) a Aion jaki jest taki jest, każdy wie i wiadomo czego można się spodziewać przynajmniej. Wersja Retail/Live stała się z czasem mocno P2W zanim to się jednak stało to długie lata była to bardzo solidna i mega popularna produkcja. Szczególnie za czasów P2P (6,5 miliona aktywnych użytkowników!)