Najlepsza Klasa do Solo Pvp

Po przeczytaniu dziesiątków tematów związanym z tytułem posta wciąż nikt jakoś nie mogę znaleźć solidnej odpowiedzi...

Jaka klasa jest najlepsza do solo pvp ? ( biorąca pod uwagę dobre/najlepsze eq ). Chodzi mi bardziej o klasy dystansowe.

Mam nadzieję że ktoś rozwieje mojej wątpliwości raz na zawsze :)

Jak dobrze zbudujesz DK to możesz sprawić, że cała grupka graczy się na tobie zabije a Ty nawet tego nie poczujesz :D

Jak dobrze zbudujesz DK to możesz sprawić, że cała grupka graczy się na tobie zabije a Ty nawet tego nie poczujesz 

Na mnie o>O jak to tak ;) ?

A tak swoją drogą jeśli wybierałbyś między Mag-Sorc a Sta-Nb to kto lepszy do Pvp na endgame-ie ?

Na mnie o>O jak to tak  ?

 

A tak swoją drogą jeśli wybierałbyś między Mag-Sorc a Sta-Nb to kto lepszy do Pvp na endgame-ie ?

No bo masz za***isty sustain, rzucasz doty, leczysz się, odbijasz ich skille a oni tańczą koło Ciebie. Tak przynajmniej było jeszcze jakiś czas temu jak latałem jeszcze na PVP ;)

Szczerze mówiąc nie wiem. Kiedyś maga ciężko było złapać bo się teleportował skurczybyk, ale nie wiem czy im tego trochę nie znerfili. Jednakże jak pamiętam jak mój znajomy nim karał innych to chyba zdecydowałbym się na maga mimo wszystko :D

Tak naprawdę wszystko zależy jak dobrze ogarniasz postać i rotacje skilli ;)

@EDIT: Generalnie moje spostrzeżenia z PVP mogą być nieco zwietrzałe, bo dawno tam nie latałem, ale może pomogą ci podjąć jakaś decyzję albo zmotywują kogoś bardziej kompetentnego do wypowiedzenia się/skorygowania mnie ;)

Do solo gry pvp z ras najwygodniejszy jest ork , ja testuje teraz dosyć specyficzny build bo jest to Orc Sorc pod stamine , na pvp sprawuje się świetnie a do tego tak szybko biega , że to jest poezja. Masz sporo kontroli tłumu , fajne mechanizmy ucieczki , gap closer też jest z drzewka 2h , dmg jest na przyzwoitym poziomie. AP farmi mi się lepiej niż na dk ale to jest tylko moje zdanie.

Staminowy DK, Nightblade bądź Templar - top tier na small scale PvP w tym momencie.

Adeshal Ty żyjesz! :D

Staminowy DK, Nightblade bądź Templar - top tier na small scale PvP w tym momencie.

Sorc staminowy w tanku jest bardzo solidny widziałem, przeżyłem zresztą sam sorca mam, magickowy też nie jest wcale głupim pomysłem chociaż odnawianie shieldów co 6 sekund żeby nie paść na dwa skille bywa dość irytujące. Nightblade magickowy bardzo dobry do gankowania solidny sustain, cloak, według niektórych opinii najlepsze CC w grze tylko healowanie się jest dość sytuacyjne, ponieważ trzeba damage zadawać żeby się dobrze wyleczyć, ale można pokombinować i będzie dobrze. Templar Magickowy w heavy armorze zmora jakich mało, najmocniejszy healing w grze, najmocniejszy executioner w grze, ściąganie negatywnych efektów i dot oraz niekiedy wręcz chory damage, w dobrych rękach Magplarem można cudawianki na kiju odstawiać. Stamina Templar, nieżly damage, tak samo jak magplar ściąganie negatywnych efektów i dot, oraz odzyskiwanie staminy z trupów. W zasadzie każda postać jest na swój sposób dobra na PvP wszystko zależy od preferencji, doświadczenia oraz umiejętności gracza.

Po przeczytaniu dziesiątków tematów związanym z tytułem posta wciąż nikt jakoś nie mogę znaleźć solidnej odpowiedzi...

Jaka klasa jest najlepsza do solo pvp ? ( biorąca pod uwagę dobre/najlepsze eq ). Chodzi mi bardziej o klasy dystansowe.

Mam nadzieję że ktoś rozwieje mojej wątpliwości raz na zawsze :)