Najlepsza postać pod pvp H5

Witam chciałbym usłyszeć jaka postać waszym zdaniem jest najlepsza na pvp na kronice H5 prosiłbym o wypisanie też wad i zalet

Z moim wieloletnim doświadczeniem z L2 powiem Ci że twoje pytanie jest bez sensu. Ze względu na to że jedne klasy niszą te drugie a te drugie niszczą te 3 np. Tank zje Daga, dagg zje Nuka który z kolei zje Tanka. Jest to bardzo uproszczony wzór do którego w grze dokłada się dziesiątki czynników. Takich jak buffy, resisty, elementy w broni, podbicie sprzętu, Podbicie skili, lvl, Gear, Epicki, sytuacja w której wywiązała się walka, szczeście, lagi, ogarnięcie, nawet mobki ktore mogą sie przy okazji zaagrowac. Doslownie wszystko wiec, nauczcie się wkoncu że nie ma postaci najlepszej. W czasie ktory tracisz na jej szukanie setki bądz tysiące graczy ulepsza swoją klase/postac którą gra i dzieki czemu zniszczy Cie niezaleznie od tego czym bedziesz grac.

Zapamiętaj że Nawet jeśli wybierzesz klase uznawaną za OP, turbo dymo extra killer uber pro......... zawsze przegrasz z ogarnietym no lifem który poświęcił setki tysiące godzin wiecej od Ciebie, nawet jeśli bedzie grał klasą rzekomo która najlepiej niszczysz. Pozdrawiam i powodzenia w grze, graj tym co Ci sie podoba wez pod uwage mechanike, wygląd, wlasne preferencje i zadanie w party.

gram juz 10 lat w L2 ale głownie siedze na interlude tylko ciezko mi sie zdecydowac na cos na H5 bo dochodza certy itd.z tego co pamietam to tyrek i glad byli strasznie op na h5 niestety tymi 2 klasami za bardzo nie przepadam grac. To bedzie serwer z full buffem wiec na suport nie musze patrzec.

Ogółem, to wybijającymi się klasami na pewno są tyrek, glad i trickster. Można też rozważyć jakiegoś daggera albo jak ktoś chce farmić oly to nuka - praktycznie nikt nimi nie gra.

Pytanie bez sensu, bo każda postać jest dobra na pvp, tylko trzeba mieć umiejętności i sprzęt :D Od siebie polecam palka ^^ Oczywiście wszystko zależy od ustawień serwera, gdyż różna ustawienia sprzyjają różnym klasą :)

Każda klasa jest dobra na PvP, ale najlepsza - Tyrant ;)

Gram w l2 od c2 . Wszystko zalezy czy chcesz farmera oly ( i masz spory klan lub znajomych ) czy chcesz postac do masz pvp . Ale jak napisali tyrek dobra postac . Ja osobiscie preferuje na mas pvp cp lukow z aktywnym sws-em . A farmie oly Propetem .

tyrek najlepsza ale jeżeli ogarniesz OL tak jak ja to będziesz wygrywał wszystko OL jest najlepszy jezeli go ogarniesz w 100% atrybuty enchant skilli itp

gram 10 lat w L2 i od OL zawsze trzymam sie z daleka :) poprostu nie lubie tej postaci

Kazda postac na pvp jest dobra na cos ... nie ma uniwersalnej postaci pod wszystko ... zalezy jeszcze jak lubisz grac :P

Osobiscie polecilbym wr'a albo berserka :P

na H5 glownie gram tricksterem :)

tyrek najlepsza ale jeżeli ogarniesz OL tak jak ja to będziesz wygrywał wszystko

Fajna wypowiedź. Czyli tyrek dla nieogarów, ale jak jesteś PRO to OL i weźmiesz wszystko na klatę, hehe.

Ogólnie jak ogarniasz - to każda postać będzie ok. OL czy glad bez many to mięso armatnie, Tyrant - nie. W innym przypadku OL jest ciężkim przeciwnikiem na PvP dla wszystkich klas. Wszystko zależy od Ciebie, tj. czy lubisz grać postaciami kontaktowymi czy nie, jaki preferujesz styl gry, od enchntu skilli, sprzętu, a nawet od szybkości neta czy kompa ;) Taka jest prawda.

Tyrek jest super ale też trzeba znać rotację skilli tak samo jak OL,WL czy też WC itp. Podstawą jest rotacja dodatkowo z kim jeszcze grasz w pt bo na end-game już nie będziesz latał solo tylko w const pt która będzie dla ciebie ważniejsza niż rodzina (no może troszkę mniej :P ). Po za tym Tyrek jest wyśmienity a OL dla mnie jest genialny ale nie dla każdej osoby łatwiej jest ogarnąć postać melee niż debuffera czy też healer. Kurcze aż zachciało by się wrócić do L2 ale na stare kroniki hmm np Interlude

h5 to nerf pvp same insatncje oraz ostry nerf kronik jak GF czyli kamaloli czy magów. Samo pytanie postac pod pvp ciezko ogarnac bo w swiecie l2 istnieje wiele rodzajów pvp. Mass pvp solo pvp czy w mniejszych grupach badz sama olimpiada nie ma jednej ultra postaci do wszystkiego.

Ogólnie pytanie - temat rzeka... Zależy od gustów i preferencji. To jak pytać czy lepsza jest blondynka czy brunetka. Jak ogarniasz - każda klasa jest ok ;)

Witam chciałbym usłyszeć jaka postać waszym zdaniem jest najlepsza na pvp na kronice H5 prosiłbym o wypisanie też wad i zalet

Najlepsza postać SPS czyli mag wody jeżeli chodzi o prędkość cast speed Tyrek też dobry.

Jebaniutki co odkopał. Medal dla górnika roku.