Najlepsze mmorpg na androida

Witam, chciałem sobie zagrać w grę na androida, która ma jakiś zachęcający klimat, bo już przejrzałem parę gierek, ale nie zachęcały.

Oczywiście dużo nie oczekuje od takiej gierki, ale żeby można było grać w party a community w miarę aktywne. Bardziej nastawiona na PvE niż PvP.

Tak btw, jaki jest najlepszy emulator androida na PC? Bluestack?

Fajne gierki na androida bez auto tracera z klimatem.. Nie znam :D

Ale na Androida mogę ci polecić jedną grę: Summoners War :D

Fajne gierki na androida bez auto tracera z klimatem.. Nie znam 

 

Ale na Androida mogę ci polecić jedną grę: Summoners War 

A ten cały HIT jest auto trackerem?

Znaczy wiesz, w takie mmorpg to teraz bym pograł casualowo, nie mam tyle czasu jak kiedyś, a jedyna gra w której powiedzmy, poświęcam czas na doskonalenie umiejętności to FUT.

Czekaj na Torchlight lub Maple Story Clasic

Pokemon GO, innych lepszych mmo na androida nie ma, albo są przesadnie p2w

Zacznijmy od tego, że pkmn go to nawet nie jest mmo, bo gra sama w sobie w żaden sposób nie wspiera interakcji między graczami. Poza tym koledze chyba raczej zależy na grze, która nie wymaga wyjścia z domu.

Co możesz sprawdzić: Adventure Quest 3D, Order&Chaos/Order&Chaos2, Celtic Heroes, Arcane Legends, Warspear Online, gry od Asobimo (Toram, Avabel, Iruna, Stellacept, Izanagi), Forsaken World, The World of Magic, Empire Online, Dofus Touch, Elemental Knights, Pocket MapleStory. To są te mmorpgi, które warte są jakiejś uwagi, jeżeli szukasz czegoś więcej niż dungeonówki z autotrackerem i cycatą anielicą w miniaturce.

Ogólnie to powinieneś zacząć od tego w co grałeś.

Od siebie polecę Toram Online jeśli nie przeszkadza Ci mangowa grafika. Gra jest genialna, taki prawdziwy powrót do old-school'u. Repeatable questy, czysty grind, dropienie przedmiotów, craft, fajna walka, ładna grafika, spoko fabuła. Nic tylko grać :D

Ja od siebie polecam CrushMon. Posiada 4 klasy do wyboru. Bardzo fajna gierka. Dobry system skilli. Jest pvp, pve, dropy ze skrzynek za diamenty i nie jest zbyt agresywnie nastawiona na P2W. Dodam, że jest to wczesna wersja, bo nie można pobrać tego normalnie z GP, bo ma blokadę regionalną(wypuścili w czterech krajach), więc jest duże pole do popisu. Ma autotrackera na dungach i autoskill, ale warto dużo biegać samemu. Gierka jest od NEXONa. Jeśli ktoś chciałby pobrać to szukać aktualnie na APKPURE wersji 1.5.26.

Mój nick to PowerMo

Witam, chciałem sobie zagrać w grę na androida, która ma jakiś zachęcający klimat, bo już przejrzałem parę gierek, ale nie zachęcały.

Oczywiście dużo nie oczekuje od takiej gierki, ale żeby można było grać w party a community w miarę aktywne. Bardziej nastawiona na PvE niż PvP.

Tak btw, jaki jest najlepszy emulator androida na PC? Bluestack?