Najlepsze postacie OP solo?

Czesc jakie sa najlepsze postacie op solo ?

Wszyscy podadza swoje typy w tej grze nie ma najlepszej postaci wszystkie sa dobre w swojej roli

-Ra

-Vanama

- nawet Geb jak ma dobry start dzieki junglerowi przepycha wszystko

Pamietaj ze to nie jest LoL gdzie gra sie tylko 10 postaciami ... w tej grze wszystkie postacje sa dobre wystarczy umiejetnie nimi grac i miec dobry poczatek nic innego w tej grze nie trzeba

A ja polecam anubisa, ktory jak cie trafi stunem to wyrzucając wszystkie skille potrafi odrazu zabic i bastet która jest generalnie mocno op na obecna chwilę.

Jak przepuszczam to chodzi ci o solo lane ? Jeśli tak to polecam Tyra :)

- Anubis to mider branie go na solo to strata potencjalu na midzie

- jezeli chodzi o bastet to to akurat jungler tak samo tyr [ mimo ze duzo ludzi chodzi nim na solo lecz to tez strata potencjalu przyszpilenia po przez ganka, a na solo chodzi tylko i wylacznie dla tego ze latwo przepycha linie lecz reszta lin jest stratna bez jego super gankow ]

Wasze pojecie o Smicie jest hmmm powiedzial bym ogromne ale cholera Prima Aprilis juz bylo ...

Tyr to jeden z najlepszych bogów na solo lane, więc skończ pieprzyć głupoty.

- Anubis to mider branie go na solo to strata potencjalu na midzie - jezeli chodzi o bastet to to akurat jungler tak samo tyr [ mimo ze duzo ludzi chodzi nim na solo lecz to tez strata potencjalu przyszpilenia po przez ganka, a na solo chodzi tylko i wylacznie dla tego ze latwo przepycha linie lecz reszta lin jest stratna bez jego super gankow ]Wasze pojecie o Smicie jest hmmm powiedzial bym ogromne ale cholera Prima Aprilis juz bylo ...

To, że nie zgadzasz się z czyjąś opinią, nie znaczy że czyjaś opinia jest be i zła. Ja lubię eksperymentować i nie raz wyszło mi to na dobre. To są tylko moje typy. Wiadomo - ile ludzi, tyle opinii. Aczkolwiek ja to szanuję, bo przynajmniej podałeś jasne powody czemu tak sądzisz. Ten sarkazm był niepotrzebny, tho. Just so you know.

I jeszcze dobrze mi sie grało Odinem na solo.

Chodzi mi wlasnie o takie solo gdzie moge z duza przezywalnoscia i dmg siedziec :P

Jeśli chodziło głównie o tą przeżywalnosć, to wybaczcie :)

Wybierałem raczej typowych kasowników, ale Tyr dalej brzmi zachęcająco, jak polecił kolega gdzieś wyżej.

Thanatos , Sun Wukong , Ullr oraz Guan Yu

Nie oszukujmy się, Nemezis to jest coś i w 1vs1 i w 3vs3. Thanatos też niczego sobie + ten ult :D

A Nemesis przypadkiem nie dostała nerfa na swoja tarczę, która już nie jest taka op?

Przynajmniej ja mam takie odczucie.

ja polecam anubisa,wukonga i tra :) 3 najlepsze postacie na solo

Ra mój ulubiony dzięki poke'owi ;]

Teraz jeszcze Serquet no i można dorzucić teraz Apolla.

Czesc jakie sa najlepsze postacie op solo ?