Najtrudniejszy/Najłatwiejszy sport?

Temat troszku z d*py, ponieważ nie ma łatwego sportu... każdy sobie może wziąć piłkę do kosza, zrobić dwa kozły i rzucić byle jak, natomiast żeby wypracować umiejętności jak topowi zawodnicy to już lata treningu. Tak samo jest z każdym innym sportem, każdy głupi umie biec z piłką i ją kopnąć, sęk w tym, by robić to dobrze. Mówicie że pływanie to łatwy sport? w takim razie który z was zrobi 25-30 basenów? pewnie nikt kto wymienił pływanie... ale to przecież takie łatwe.

Najtrudniejszy CrossFit.

Najtrudniejsze to pewnie te najdroższe spory. Aby zostać kierowcą Dormuły 1 trza mieć niezłą kasę. Sam gram w piłkę nożną i tenisa ziemnego. Na piłkę nożną praktycznie nic nie wydajesz a aby grać w tenisa ziemnego to niestety 250 zł miesięcznie na same korty idzie. Myślę że kasa odgrywa dużą rolę i nie każdy może uprawaić to co tak naprawdę lubi :)

Gra w szachy.

Do trundych sportów należy zaliczyć - 1. Narciarstwo Biegowe. 2. Kajakarstwo Sportowe( nie mylic z klasycznym tyłem do przodu) Jeżeli ktos uprawiał te dycypliny to wie, o co chodzi.. a dla nie wtajemniczonych, na skróty: należy mieć wytrzymałośc, kondycje, śiłę oraz..TECHNIKĘ wykonywania. a łatwych sportów raczej nie ma, chyba że podchodzimy do tego relaksacyjnie, tam gdzie pojawia się wyzwanie, rywalizacja kończy się relaks a zaczyna się wyczyn.

Żaden sport nie jest najłatwiejszy, każdy jest trudny. Shmirel ma całkowitą rację.

Siemanko!

Jak sądzicie, jaki jest WG. WAS najtrudniejszy sport? Nie chodzi mi o najcięższy np. podnoszenie ciężarów, bo trzeba dużo kg unieść, lecz o trudności opanowania go itp. I podobna sytuacja w odwrotną stronę, jaki najłatwiejszy?

Wg. mnie, najtrudniejszym jest żeglarstwo, a najłatwiejszym piłka nożna (bez flejmu proszę)