Najtrudniejszy/Najłatwiejszy sport?

Siemanko!

Jak sądzicie, jaki jest WG. WAS najtrudniejszy sport? Nie chodzi mi o najcięższy np. podnoszenie ciężarów, bo trzeba dużo kg unieść, lecz o trudności opanowania go itp. I podobna sytuacja w odwrotną stronę, jaki najłatwiejszy?

Wg. mnie, najtrudniejszym jest żeglarstwo, a najłatwiejszym piłka nożna (bez flejmu proszę)

Idąc twoim tokiem myślenia odnośnie najłatwiejszego sportu to ja stawiam raczej na szachy :D

łyżwiarstwo figurowe, a najłatwiejszy skok w dal

Według mnie każdy sport jest typu "easy to play, hard to master". Bo spójrzmy tak. Turystycznie, że tak powiem, każdy z nas może uprawiać daną dyscyplinę. Jednak na takiej olimpiadzie wielu zawodników nie ma, a oni są najlepsi.

Kulturystyka. Dlaczego? Bo jeśli ktoś chce cokolwiek osiągnąć w tym, to musi cały styl życia podporządkować + poświęcić sporo zdrowia.

Hmm dziwne pytanie - nie ma najtrudniejszego sportu, musiałbyś bardziej sprecyzować pytanie :P

IMHO jeśli chodzi o taktykę, to zdecydowanie najtrudniejszy jest 'Murican Football

najtrudniejszy ? zdecydowanie downhill a najłatwiejszy ? pływanie ;p

Tak ogólnie rzecz biorąc to żaglarstwo jest mega proste - jak tylko znasz trochę fizyki i jesteś w stanie ją zaaplikować to znaczy że jesteś w stanie popłynąć. Nie mówię tu o dość bogatej etykiecie żaglarskiej.

IMHO najtrudniejszy sport to football amerykański. Mimo że dla wieliu laików może wydawać sie to bezmyślną naparzanką to na prawdę jest bardzo taktyczny sport, chociażby przez samą rolę QB.

Natomiast najłatwiejszy... Kurde nie wiem... Dla mnie jest to np pływanie, natomiast dla kogoś innego będzie to skok w dal. Obstawiam że najbardziej uniwersalną odpowiedzią jest piłka nożna, która jest prosta jak budowa cepa i każdy ją zna :)

Najtrudniejsze są sporty w których dochodzi do pojedynku jeden na jednego jak Judo czy Szermierka.

Z mojego doświadczenia wywnioskowałem że takie sporty są bardzo podobne do tańca, trzeba mieć kontrole nad każdą częścią ciała.

Najłatwiejsze są sporty zespołowe jak piłka nożna czy unihokej ^^>

Łatwym sportem według mnie są biegi . Trudnym .. hmm chyba łyżwiarstwo figurowe

Według mnie każdy sport jest typu "easy to play, hard to master". Bo spójrzmy tak. Turystycznie, że tak powiem, każdy z nas może uprawiać daną dyscyplinę. Jednak na takiej olimpiadzie wielu zawodników nie ma, a oni są najlepsi.

Przeczytałem temat i miałem to powiedzieć :D

Większość sportów ma bardzo proste zasady,lecz ,,skilla'' zdobywamy trenując i wzmacniając swoje ciało.

Najtrudniejszy sport to gra w League Of Legends a najłatwiejszy to skok w dal xD

Przeczytałem temat i miałem to powiedzieć Większość sportów ma bardzo proste zasady,lecz ,,skilla'' zdobywamy trenując i wzmacniając swoje ciało.

Tak, lecz weźmy np. bieganie, jest to sport do którego wydaje mi się, że nie trzeba super taktyki, tylko parę w nogach. W porównaniu do powiedzmy do wspominanego już łyżwiarstwa jest banalny.

/emoticons/nowe_smile.png" alt=":)" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">.

Moim zdaniem E-Sport , wszelkiej masy rywalizacje drużyn w świecie gier np dota. counter strike itp. Możesz cwiczyć trenować cale życie i po prostu bd miał blokade i nie wyjdzie ci nic. A najłatwiejszy chyba pływanie

Świetnie naprawdę super jeżeli dla was sportem jest klikanie w myszkę i jej przesuwanie to gratuluję takiego myślenia.

Moim zdaniem jest parę trudniejszych sportów ale jednak wszystkiego można się nauczyć, lecz by osiągnąć mistrzostwo w danej dziedzinie trzeba pracować na to latami.

Topic totalnie bezsensu. Wszystko jest łatwe i nic nie jest łatwe.

Post blaumro wszystko wygrał.

I mega facepalm, jeśli waszym zdaniem najłatwiejsze jest pływanie. No chyba że wchodzicie do brodzika i płyniecie "żabką-obserwatorką".

Czy ja wiem...Piłka nożna wcale nie jest taka łatwa. Do tego sportu wymagana jest świetna gra aktorska :D

Chociaż może być tak że tych metroseksualnych chłopczyków na prawdę to boli :D

'Merican Football oraz Rugby jako najtrudniejsze... Dlaczego Football? Dużo taktyk i trzeba mieć silny łeb :P a w Ragby niczego nie zauważysz, bo zaraz na glebie będziesz z wybitą jedynką :) Najłatwiejszy? pływanie

Najtrudniejszy dla mnie jest football amerykański a najłatwiejsze jest bieganie.