Największy masochista Tibii. Przez 12 lat expił tylko na lokacji startowej!

Myślicie, że grindowanie w Black Desert albo Kal Onlineto hardkor? To, co powiecie o tym Tibijczyku, który osiągnął właśnie 200 level, nie wychodząc z lokacji startowej! 

Od dwunastu lat (jego postać została stworzona w czerwcu 2006 roku) expił tylko i wyłącznie na Rookgardzie. 

Rookgard to początkowa wyspa, do której trafiają wszyscy Tibijczycy. Poznajemy grę i za…

Przeczytaj cały

4lajki

Ożeż w pi**e! Skąd tacy ludzie się biorą? Poczytałam trochę i ten film nie był ustawiony. Tibia znowu pokazała swoją złą sławę na szerszą skalę :smiley: :smiley:

Btw 200 level na Rooku? Przecież tam chyba minotaur jest najsilniejszym potworem? Ale ten film i tak miażdzy system ; O Najlepszy moment 2:46

2lajki

Hehehe ja też gdy to obejrzałem to od razu sobie przypomniałem stare czasy czyli reportaże w TVN, pobicie krzesłem, wywiad z tibijczykiem ;)) Pozdro dla Leavera

Okazuje się więc, że to nie tylko masochista ale też sadysta ;p

EDIT @Ziomextramocny

Ja bym się jednak wstrzymała z tak mocnymi słowami bo jako człowiek podobno jest lubiany. No i weszłam niedawno na filmik Kruszwila i jego komentarz jest na samej górze więc aż takim deklem chyba nie jest?

https://www.youtube.com/watch?v=Dud-Mo6Qack

Hehehe bardziej chory poj**!

To jeszcze jest człowiek czy już debil?

Nie no żartowałem :smiley: Szacun Leaver za tak wysoki level

2lajki

Hehhee, dobre

1lajk

Już prawie 15 tysięcy ludzi widziało co Tibia robi z człowiekiem
Nawet wywiadu udzielił więc chyba noł-lajfy są teraz rozchwytywane

3lajki

Leaver ma instagrama nawet. Na pierwszy rzut oka nie wygląda na tibijczyka, do tego sporo follow ma

on dalej gra, ma już 221 level

Wszędzie ten Leaver. Już mnie na wymioty bierze