Największy masochista Tibii. Przez 12 lat expił tylko na lokacji startowej!

Myślicie, że grindowanie w Black Desert albo Kal Onlineto hardkor? To, co powiecie o tym Tibijczyku, który osiągnął właśnie 200 level, nie wychodząc z lokacji startowej! 

Od dwunastu lat (jego postać została stworzona w czerwcu 2006 roku) expił tylko i wyłącznie na Rookgardzie. 

Rookgard to początkowa wyspa, do której trafiają wszyscy Tibijczycy. Poznajemy grę i za…

Przeczytaj cały

Gościu a gdzie jakiś material, film whatever? Proszę bardzo link ode mnie znaleziony na Youtube (awans na 200 level)

Ożeż w pi**e! Skąd tacy ludzie się biorą? Poczytałam trochę i ten film nie był ustawiony. Tibia znowu pokazała swoją złą sławę na szerszą skalę :smiley: :smiley:

Btw 200 level na Rooku? Przecież tam chyba minotaur jest najsilniejszym potworem? Ale ten film i tak miażdzy system ; O Najlepszy moment 2:46

Hehehe ja też gdy to obejrzałem to od razu sobie przypomniałem stare czasy czyli reportaże w TVN, pobicie krzesłem, wywiad z tibijczykiem ;)) Pozdro dla Leavera

Okazuje się więc, że to nie tylko masochista ale też sadysta ;p

EDIT @Ziomextramocny

Ja bym się jednak wstrzymała z tak mocnymi słowami bo jako człowiek podobno jest lubiany. No i weszłam niedawno na filmik Kruszwila i jego komentarz jest na samej górze więc aż takim deklem chyba nie jest?

https://www.youtube.com/watch?v=Dud-Mo6Qack

Hehehe bardziej chory poj**!

To jeszcze jest człowiek czy już debil?

Nie no żartowałem :smiley: Szacun Leaver za tak wysoki level

Hehhee, dobre

Już prawie 15 tysięcy ludzi widziało co Tibia robi z człowiekiem
Nawet wywiadu udzielił więc chyba noł-lajfy są teraz rozchwytywane