Narcyz

W tym temacie za post z Kappą dostałem warna. Jeśli będziecie trzymać na smyczy użytkowników w taki sposób to szybko umrze to forum.. o ile już nie umiera bo rzadko tu jestem. Jest to luźne forum o grach i warny za takie posty są śmieszne z twojej strony.

image.png.af56d46840280dbe8d18e33c4dcdaa5b.png

https://mmorpg.org.pl/forum/topic/100917-jaką-klasą-odczuje-najmniej-target-systemu/

"Jeśli będziecie trzymać na smyczy użytkowników w taki sposób to szybko umrze to forum" - Jeśli nie będziemy, to zrobi się tu zoo. Zasłużyłeś na warna, więc go dostałeś. Jest taki punkt regulaminu, to trzeba się do niego zastosować, a nie wymyślać własne zasady. Temat najwyraźniej wyczerpał się na Twoim poście, bo nikomu już nawet nie chce się na niego reagować. Osoba pod Tobą dostała warna za obrażanie innych i wszystko jest tak, jak być powinno. Pozdrawiam.

@Besome twoim pierwszym błędem było założenie "Jest to luźne forum o grach i warny za takie posty są śmieszne z twojej strony." - to je forum mmorpg tutaj masz musztry, karcer etc. :P

Druga sprawa czy post, za który dostałeś warna jest już usunięty itp. bo czytam sobie tamte kilka pościków i nie mogę znaleźć tego offtopa...wiec ciężko poprzeć ciebie czy narcyza w tym kto ma racje...ale jak coś pamiętaj trzymaj się prostej zasady ze użytkownik na tym forum nie ma racji :P

0d57dab957.png

Tu masz posta. Eh, w każdym zażaleniu ludzie piszą, że użytkownik nie ma racji, a w praktyce jest tak, że pisze to osoba, która nagina regulamin myśląc, że akurat tym razem nikt mu nie da ostrzeżenia.

Ja pierniczę. Koleś założył swój temat w celu dowiedzenia się czegoś nowego, ktoś napisał w nim offtopa, więc dostał warna bo - uwaga uwaga - śmiał odpisać na zaczepkę. Sam OP tego nie zgłosił (chyba że zgłaszał sam siebie, ale to by oznaczało bycie amebą umysłową - chyba nikt czegoś takiego nie robi :)), więc widać rozmowa na ten temat mu nie przeszkadzała. Przeszkadzała za to moderacji, więc bum - mamy warna. To dobra droga do zabicia forum - albo rozmawiasz na konkretny temat, albo milcz, bo jakakolwiek dygresja będzie karana. Wiadomo, w subforum WoWa pojawia się jeden temat i dwie odpowiedzi dziennie, nie możemy sobie pozwolić na burdel!

(Piszę to, bo osobiście widziałem już kilka sytuacji, gdzie nadgorliwość modów w porządkowaniu wszystkiego i kasowaniu offtopów przyczyniała się do śmierci forów/działów/grup, ba - sam byłem takim modem. Wiadomo że pozwolenie na burdel na forum skończy się źle, ale nie popadajmy w paranoję...)

W tym temacie za post z Kappą dostałem warna. Jeśli będziecie trzymać na smyczy użytkowników w taki sposób to szybko umrze to forum.. o ile już nie umiera bo rzadko tu jestem. Jest to luźne forum o grach i warny za takie posty są śmieszne z twojej strony.

image.png.af56d46840280dbe8d18e33c4dcdaa5b.png

https://mmorpg.org.pl/forum/topic/100917-jaką-klasą-odczuje-najmniej-target-systemu/