Naruto New World 2D mmorpg!

Cześć!
Chciałbym Was wszystkich serdecznie zaprosić do zagrania w Naruto New World. To darmowa gra Naruto 2D, w której możesz stworzyć swoją unikalną postać, dobierając do niej specjalizację, klan, oraz naturę chakry. Przemierzaj otwarty świat gry wykonując misje na podstawie mangi Naruto, dołącz do jednej z organizacji lub zostań Kage i zarządzaj całą wioską. Gra jest dostępna 24/7 i jest cały czas aktualizowana o nową zawartość z mangi Boruto.

Zostaniesz ciepło przyjęty do gry nawet jeśli nie znasz tutaj nikogo. Nasza społeczność służy pomocą zarówno w grze jak i na discordzie, gdzie odpowiemy na Twoje pytania. Istnieje również wikipedia gry, zawierająca informacje o jej wszystkich aspektach, abyś mógł na spokojnie wybrać swoją drogę i kontynuować podróż.

Stwórz własną legendę, tworząc własnego shinobi, lub wybierając z ogromnej ilości dróg ninja, które bazują na znanych postaciach z uniwersum Naruto oraz Boruto. Ponad 30 specjalizacji oraz klanów, 20 natur chakry, oraz 15 organizacji, do których może dołączyć nasza postać.

W grze znajduje się 13 wiosek, których możesz zostać liderem, zajmując nowe tereny dla wioski, lub biorąc udział w wojnach shinobi. Pnij się w górę po rangach ninja, aby ostatecznie zostać Kage, lub porzuć wioskę, stając się Missing-Ninem.

Ogromny świat czeka na Ciebie. W grze znajdziesz znane lokacje z uniwersum jak Las Śmierci, Góra Myoboku, Baza Akatsuki, i wiele wiele innych. Podążaj misjami fabularnymi na podstawie wydarzeń z Naruto aby rozwijać postać i stawać się coraz silniejszym. W grze znajdziesz również masę aktywności pobocznych, dziennych, listy gończe oraz eskorty postaci.

+Wybierz jedną z +30 specjalizacji jak TaiJutsu, GenJutsu.
+Wybierz jednen z +30 klanów jak Uchiha, Hyuuga, Nara.
+200 Misji fabularnych na podstawie mangi.
+Ogromny świat gry.
+Misje poboczne, dzienne, zlecenia oraz listy gończe. Tutaj zawsze jest co robić.
+Endgame pozwalający zdobywać wyjątkowe bonusy.
+Ponad 700 jutsu.
+Częste aktualizacje.
Jeśli chodzi o mnie to mogę dodać, że gram już ponad rok. Gra jest systematycznie rozwijana przez jedną osobę od ponad 15 lat. Gracze zawsze służą pomocą w sprawie gry, mimo że gra jest w języku polskim, to została w całości przetłumaczona na język angielski. Błędy i problemy związane z grą zgłaszane są codziennie, a kontakt z administratorem następuje niemal natychmiast.

Gra ma dwa serwery w UE i USA, więc możesz grać bez martwienia się o lagi.

Istnieje również rozbudowana wiki, na której możemy sprawdzić, jaki build możemy zbudować.
Strona WWW: https://naruto2d.pl/
Discord: https://discord.gg/yp2TPVt

Nie polecam tej syf gierki

2lajki

Kolejny wysryw bazujący na kradzionych sprite z różnych gierek. Te jebane forum schodzi na psy… I jeszcze kurwa na głownej to linkujecie mmorpg.org.pl… ja rozumiem ze trzeba zarobić ale szanujmy sie …

1lajk

No ale zobacz. Oni chociaż się postarali żeby coś ukraść i spróbować zrobić coś niby własnego. A ty co? Nawet uczciwie nie ukradniesz i tylko napiszesz jakiś śmieszny wysryw xD

Pozdrawiam,
Elladan
https://kick.com/elladan91 -tutaj znajdziesz moją zjebaną morde :smiley:

1lajk

Gra jest solidna jak na 2D. Plusem jest fakt, że to nie typowy OTS Tibii, tylko jakiś przerobiony silnik. Dużo różnych klanów i specjalizacji do wyboru. Na bieżąco aktualizowane. Widziałem nawet gdzieś Tohkę Yatogami, ciekawe czy można znaleźć w grze więcej postaci z innych anime.

nie pierdziel, bo to nie tibia

juz wolalbym zagrac w Nin Online

o wiele lepsze niz ten syf

Dla ciekawych wrzucam link do YT z przedstawieniem gry:
https://www.youtube.com/watch?v=zJqpd9lnhIE

Hah pozdrawiam twórcę serdecznie :wink: .
A przy okazji nie polecam tego