Nasze rekordy

Temat założony całkowicie na luzie, służący nie tylko do pochwalenia się najlepszym wynikiem, ale również do pośmiania się z naszych największych Dotowych "wpadek". W tym wątku wpisujmy swoje rekordy, zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Zacznę od siebie :)

Najwyższa farma - Luna 499/1

Najgorszy wynik jako carry - Weaver 0/11 (i nawet high skill bracket mnie tutaj nie tłumaczy)

Tjaaa xD

Pubixy:

GPM: 804 Maginą

XPM: 943 Huskarem

Zgony: 18 Razorem

Farma: 390 Maginą

Kille: 32 Viperem

W Dote gram krótko, a najlepszy wynik to http://img713.imageshack.us/img713/1159/ppux.jpg

Moje największe zwycięstwo viper 18 0 3, można powiedzieć początkujący gracz ale graliśmy 2 vs 5 :)

Największa wpadka jakby nie wpadka uciekałem viperem i goniło mnie trzech przeciwników nie pamiętam kto to był i myślałem iż uciekłem. A tu nagle riki wyskakuje z ukrycia i padam,

Najzabawniejsza sytuacja jak grałem pierwszy raz na jungli i quaz chyba to pamięta ( to był druid nie znam nazwy wszystkich championów ale skila ma teleport i może teleportować w każde miejsce) no i zamknąłem w pułapkę swojego supporta takiego ognika (kula niebieska) coś tam mruczał po rusku :P. Albo jeszcze nie wycelowałem dobrze z silent drow i wyłączyłem swoich sojuszników ;) Tyle na razie pamiętam ale będzie tego więcej zapewne.

Kille: 25 Anti-Mage

Assists: 40 Jakiro

Zgony: 16 Sand King :D

Farma: 471 Juggernaut

Main konto

GPM: 828 Skeleton king

Zgony: 18 lina

Farma: 434 Shadow Fiend

XPM: 940 BH

Kille: 29 BH

Asysty: 33 venge

Na alt koncie wyciągnąłem 40 killi spectre

Temat założony całkowicie na luzie, służący nie tylko do pochwalenia się najlepszym wynikiem, ale również do pośmiania się z naszych największych Dotowych "wpadek". W tym wątku wpisujmy swoje rekordy, zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Zacznę od siebie :)

Najwyższa farma - Luna 499/1

Najgorszy wynik jako carry - Weaver 0/11 (i nawet high skill bracket mnie tutaj nie tłumaczy)