Nauczyciel do gry

szukam kogos cierpliwego komu chciało by się nauczyć noba podstaw

ja moge ale nie za darmo, do tego moge streamowac te gry dla twoich ziomkow bo mnie oglada moze 4 osoby xD

mainuje adc wiec botom lane jest priorytetem

powiedz mi jaka masz dywizje i ile lat grasz? wiek tez by się przydał bo nie chce jakiegoś dzieciaka z dużym ego

ja cie za darmo moge pouczyc gram do 2013 dywizja master tier w tamtym seoznie
(konto sprzednae bylo wystawione tutaj na forum)
Bede lvlowac nowe konto pod nowy sezon zeby pograc(wbic diament+ i sprzedac xD) wiec mozesz mi towarzyszyc.

Jedynie powiedz mi ajki server bys chcial grac :wink: ja preferuje EUW ale na ziwrzyncu tez mozemy pograc

mój nick z gry 0krupek0 dodaj mnie wymienimy się tsem/discordem i obczaje który serw jestem ale chyba euw

Również mogę Cię poduczyć gry,jeśli chodzi o osiągnięcia to platyna 3 tylko,ale ±3k godzin na koncie mówi coś.Tyle ,że aktualnie leveluje postać na EUW ,a na tym serwerze nie ma konta z takim nickiem jaki podałeś wyżej.

Jeśli można się dołączyć to również szukam osoby do nauki, wracam po dłuugiej przerwie do gry i pomoc kogoś doświadczonego była by bardzo pomocna, mój nick na EUW: Raxevor.

Że też wam się chce w taki crap grać :smiley: podziwiam!

gram od closed bety NA jak jeszcze serwera EU nie było, aktualnie EU WEST bo tam wyższy poziom. Ale widze ze juz masz darmowe treningi :wink:

faktycznie mam nordic i eue

zapros do znajomych sobie nick name wonsz rozputnik
bede dostepny jakos dzis po 20/21

75zl/h