Nauka grania w poe

Witam, czy byłby ktoś chętny pomóc w nauce ogarniania poe od podstaw ? robiłem kilka podejść do tej gry ale nigdy nie doszedłem do atlasu, tak wiem jest mnóstwo poradników lecz zawsze denerwowało mnie i odpychało to że więcej czasu przesiadywałem na zminimalizowanej grze żeby czytać/oglądać co do czego niż na faktycznym graniu w gre, myślę że jakby ktoś “poprowadził za rączkę” np na tsie byłoby dużo łatwiej :slight_smile:

Kolega wyżej trochę wylał swoje oburzenie w dość drastyczny sposób, więc załagodzę.
Chodzisz, robisz questy i bijesz mobki. Używasz tego co bije najmocniej, albo ogarniasz jakiś build pod twoją klasę i lecisz z tematem. Póki nie dojdziesz do endgame to ogarniesz to co potrzebne.

“poszukaj sobie w jutubie kurwa” tak zabolało aż mi skasowali komentarz, jebne :smiley:
ale tak jak kolega wyżej mówi, grasz w gre, aż się nauczysz, ale masz problem, ja pierdole, a jak tam po czasie, nauczyłeś się wreszcie czy nic ?

Skasowali bo piszesz nic nie wnoszące posty jak sfrustrowany 12 latek, trochę autorefleksji

w tych podejściach jak daleko doszedłeś za nim ci się odechciało.

  1. Jak jestes swiezy nigdy nie mysl ze stworzysz swoj build ot tak. Uzywaj https://www.poebuilds.cc/ bo inaczej gra cie zaboli.
  2. Trzymaj sie swojego buildu jesli jestes swiezy bo na 100%.
  3. Rob zadania! WSZYSTKIE!
  4. To tylko 10 aktow, z czego po 4 leci jak z platka (JESLI TRZYMASZ SIE BUILDU!)
  5. Jesli trzymasz sie buildu i tak nie uda ci sie zrobic calego atlasu za 1 podejsciem… bah jesli dojdziesz do polowy przed koncem sezonu to winszuje
    PoE to nie jest gra ktorej nauczysz sie w kilka minut… to nie diablo xD
    A i trzymaj sie buildu, wez sobie cos w miare prostego i tankowego na poczatek, pamietaj im wiecej udziwnien tym trudniej