Nauka gry w gry

Zasada jest prosta. Jeśli kobieta uważa, że to co robisz jest głupie, to zmień kobietę. Jak zaczniesz starać się robić coś wbrew sobie, to prędzej czy później wymiekniesz psychicznie, bo będziesz się źle czuł, jakby związek był jakimś chorym obowiązkiem.

Brothers: A Tale of Two. Sam nie grałem ale podobno niewymagająca, niedługa z raczej smutną fabułą.

Poza tym zawsze pozostają Simsy albo The Walking Dead :D

Jeszcze tak do głowy mi przychodzi Tomb Raider i Mirror's edge. Mam koleżankę co gra w te tytuły.

Granie z zasady jest głupie, jeśli koś woli grać niż powiedzmy iść do parku, lub lody (bez podtekstu) nie dorósł do poważnego związku

Kiedyś ludzie mniej grali, więcej się bawili teraz wyrasta nam pokolenie grajków co całe dnie przesiadują w domu grając w gry... to powinien być sposób na rozluźnienie, a nie życie :)

Dobry temat na większe wolne rozmówki :)

Ale czemu wmuszasz w innych własną ideologię? To, że dla Ciebie to głupota, nie znaczy że inni myślą tak samo. Więcej szacunku do osób, które myślą trochę inaczej jak Ty. To, że ktoś woli pograć, jak iść z kolegami pograć w piłkę nie znaczy o nim źle.

Granie aktualnie może być zainteresowaniem, hobby, sposobem na życie, a nawet miejscem w którym poznamy osobę o podobnych zainteresowaniach, z którą kiedyś się pobierzemy. Nie ma w tym nic złego, tak długo jak dwoje ludzi łączy wspólna pasja. Jak dwoje ludzi woli iść do parku, to idzie, jak wolą wspólnie pograć na konsoli, to grają.

Dokladnie, dla mnie gimbusiarkie (ktos tam na poprzedniej stronie uzyl tego okreslenia) jest takie najezdzanie bezpodstawne. Dwa szybkie pytanka :

-skad wiecie ze on nie chodzi do parku (autor tematu)?

-i skad wiecie ile on gra? Rownie dobrze moze grac godzine na miesiac ;P

Trzecie bonusowe pytanie - nwm czy tutaj offtop obowiazuje ale jak tak to czy chcecie warna jak jakis moderator tu przyjdzie? On sie nie pytal o wywody ideologiczne na temat grania w gry czy o ocenianie tego, tylko o gry jakie moglyby jego dziewczyne przekonac wiec tak, to jest offtop.

@On topic : polecam zrobic eksperyment na niej ;). Nie traktuj jej jak kosmite bo to tez czlowiek :D. I pomysl o sb i o swoich poczatkach czy nawet obecnie. Lubisz grac w wszystko jak leci? Raczej nie, wiec polecam dobrac kilka roznych gatunkow gier (jedna kolezanka moja np upodobala sb strzelanki, zwlaszcza bf'y, podczas gdy inna woli RPG i strategie, z tych polecam raczej RTSy, wieksza dynamika, lepsza akcja, tylko nie SC2 od razu xD).

Tak samo odnosnie samych gier, juz nie gatunkow : kazdy ma jakas gre ktora jest popularna a jej wprost nie znosi nawet jesli to jego ulubiony gatunek ;). Wniosek z tego taki ze tak samo dziewczynie moga sie ogolnie strzelanki spodobac ale np te mniej realistyczne typu call of duty i wtedy chocbys jej dawal wszystkie bf'y to tylko sie zniecheci.

Tak wiec reasumujac : na starcie polecam postawic na roznorodnosc i obserwowac jej zachowanie. Jak widzisz ze np przy smierci sie denerwuje za bardzo to szukaj latwych gier, jak widzisz ze sie tylko wkurza na sb ze cos zle zrobila to dawaj stopniowo trudniejsze tak by dopasowac poziom wyzwania dla niej. Ale i sama chec do gry. Bo moze ci nie powiedziec ze lubi np rpg i strzelanki bo sama moze o tym nie wiedziec, ale to zobaczysz latwo jak bedzie miala syndrom "jeszcze troche" albo jak bedzie ci opowiadala np o fabule z przejeciem xD

Witam
Moja lepsza połówka stwierdziła, że chciałby umieć zrozumieć chociaż trochę moją fascynację grami i chce się nauczyć grać. Tutaj pytanie do was. Polecacie coś takiej osobie na początek? Może znacie jakiś niewymagający coop żeby ją poduczyć? Czekam na propozycję i pozdrawiam :)

Próbowanie czegoś nowego zawsze było jednym z najlepszych pomysłów dla każdego. Lubię też Sport i jak tylko zdecydowałem się zarabiać na swoich zainteresowaniach. Przy okazji, mówiąc o niezbędnej platformie, chciałbym wspomnieć, że możesz Dowiedz się więcej o stronie bukmacherskiej, na której możesz obstawiać zakłady i otrzymywać szybkie wypłaty. Wystarczy kliknąć link i skorzystać z tej strony.

Ja mogę polecić It takes Two, przyjemna gra, kwestia ogarnięcia poruszania się i jako takiej zręczności, na początek jak znalazł

Jak Twoja Kobieta chce poznać gry to polecam PlayStation 5. Sama fabuła niektórych gier sprawi, że się popłacze. Wiem z własnego doświadczenia. Moja tylko patrzyła jak gram w TLoU, Miles Morales czy Detroit Become Human

Po co kłamiesz? Ty nigdy nie ruchałeś

Buahahaha.
Co za dzbaniphone

Ty na prawdę myślisz, że po prostu wpisując moje ksywki w Google dowiesz się kim jestem? HAHAHAHAHAHA

Pozdrawiam, Zbigniew Jerzy Barszczewski hahahahaha.
Prawie zapomniałem. My emigranci piszemy “greetings” ROFL

Jaki kurwa haker lolololo

1lajk

Rozmowa z Kasztanem z dupy na priv:
Odpowiedz: Nauka gry w gry - Forum o grach MMO / MMORPG / MOBA

Hahahaahah. Ale będę miał bękę z frajera :slight_smile:

Ja cię niczym nie straszę. Ja cię informuję. Opisz doświadczenia z policją w przyszłym tygodniu, frajerze.
Hate speech czy ksenofobia NIE SĄ PRZESTĘPSTWEM W POLSCE, JEBANY KRETYNIE

Idioto. W Polsce (zanim lewactwo przejmie władzę) uważanie, że są tylko dwie płcie, i że homoseksualizm to dewiacja nie jest przestępstwem. To jest światopogląd.
Przestępstwem jest Doxowanie (czyli publikowanie danych prywatnych osób) w celu ośmieszania, zmuszania czy gnębienia ich.
Poza tym, jebany kretynie: [Napaść z powodu ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji religijnej] dotyczy FIZYCZNEJ NAPAŚCI. Ty naprawdę masz 60 IQ i to w maksimum

DEBILU. To, że jak publicznie wypowiem się w Polsce, że są tylko dwie płcie NIE JEST karalne.
Jak publicznie podam wrażliwe dane jak Imię i nazwisko, PESEL, zdjęcia by starać się ośmieszyć innych ludzi już jest PRZESTĘPSTWEM.
Jesteś tak tępy, że tego nie rozumiesz?

Edit: W sądzie się nie spotkamy. Takie przestępstwa są ścigane z urzędu. Ty naprawdę jesteś kretynem, że tego nawet nie wiesz… Ja tylko zgłoszę możliwość popełnienia przestępstwa, a policja się tym zajmie. Zażąda twojego IP od mmorpg.com.pl (i muszą je podać) i tak cię znajdzie.

Z resztą sam się zaraz przekonasz… HAKERZE Z FACEBOOKA hahahaahahah

Nic nie będziesz tu edytował bo to nie jest w temacie tego posta i przestań ciągle atakować ludzi na tym forum w tym mnie. Temat zamykam.