NDS. Co polecacie?

Witam. Udało mi się ostatnio okazyjnie wyrwać NDS'a Lite. Problem w tym, iż w zestawie nie było gier. R4 już w drodze, więc teraz tylko kolekcjonowac romy. Jakie gry polecacie? Od siebie dodam, że seria FF, Dragon Quest, Chrono Trigger i New Super Marian jest już w "bibliotece". Za pomoc z góry dziękuję :) A mogę dodać że tekstówki mnie jakoś za bardzo nie rajcują, za to w grę wchodzą wyścigi, platformówki, jrpg i bijatyki godne uwagi :)

Devil survivor 1 i 2, kolejne spinoffy shin megami tensei. Jakieś zeldy i z tego co wiem phantasy star jakieś na ndsa też jest.

Elite Beat Agents. Według mnie najlepsza gra na DS'a.

New international track and field też było zacne. Ze sportowych to jeszcze Mario & Sonic at the Olimpic Games oraz Mario & Sonic at the Olimpic Winter Games. Dodatkowo Mario Slam Basketball. Jest też niestarzejący się Mario Kart DS.

Baaaardzo fajną grą jest również Ninja Gaiden: Dragon Sword.

Jeszcze jedno! Jak masz trochę więcej kasy to polecam kupić "gitare" do Guitar Hero jak i samą grę.

...tyle tych gier, że cały czas coś dopisuje. Polecam również Dragon Ball Z: Attack of the Sayians.

wszykie możliwe części pokemon jakie są na ds i nie tylko, chyba że pokemonów nie lubisz wtedy dragon quest też pare części na to, mariana ds też dorwij, kirby, zeldę, tu masz to wyszło w pl na nds http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=9&KAT=6

@Hesoy Phantasy Star wygląda całkiem całkie.

@radekplug Poksów mam już dość. Tyle się w nie nagrałem na GB, że mówię im stóp. Zelda Phantom Hourglass też już zassane. I dzięki za link do biblioteki.

a jeszcze jedno na wiki że wszystko gba też pójdzie.

Witam. Udało mi się ostatnio okazyjnie wyrwać NDS'a Lite. Problem w tym, iż w zestawie nie było gier. R4 już w drodze, więc teraz tylko kolekcjonowac romy. Jakie gry polecacie? Od siebie dodam, że seria FF, Dragon Quest, Chrono Trigger i New Super Marian jest już w "bibliotece". Za pomoc z góry dziękuję :) A mogę dodać że tekstówki mnie jakoś za bardzo nie rajcują, za to w grę wchodzą wyścigi, platformówki, jrpg i bijatyki godne uwagi :)