Need for Speed World powrócił

Jeśli ktoś ma ochotę odświeżyć sobie NFS World, to jest teraz ku temu okazja, o tutaj:

https://soapboxrace.world/

Grupa pasjonatów/moderów zgarnęła pliki gry i odtworzyła NFS World na nowym zasadach. Zmieniając rozgrywkę i rezygnując z elementów Pay2Win. Na serwerach można spotkać setki graczy.

Wystarczy pobrać Launchera gry, zrobić konto… i znowu można ściągać się w Need For Speed World.

(dostępna jest polska wersja językowa)

Poniżej poradnik WIDEO, jakby ktoś miał kłopoty.

1lajk

Wszystko fajnie pięknie. Ale mój pierwszy wyścig po wybraniu auta był przeciwko jakiemuś bugatti albo coś takiego. Drugi z jakim lambo. Zobaczymy co dalej… Bo narazie dobieranie dobieranie oponentów jest dość słabe :stuck_out_tongue:

1lajk

Zagadka rozwiązana. Trzeba grać na single player tak długo, aż zdobędzie się dobre auto. Potem dopiero jest sens szukać kogoś do wyścigu. Czyli ch… nie multiplayer :slight_smile:

Poza tym są pewne bugi, których chyba dotąd nie usunęli, np. błąd przy ucieczce drużynowej.

Zapomniałem dodać. Jeżeli wam się gra nie podoba, to nie ma absolutnie żadnego obowiązku, aby w nią grać. Ja tutaj tylko wiadomość umieściłem, że jest taki projekt. Pozdrawiam :wink:.

Nuda w chuj. Już lepiej sobie trackmanie odpalić gdzie się chociaż skill liczy a nie to że robiąc w kółko jedną i tą samą rzecz, przegrywając najpierw dziesiątki wyścigów przeciwko tym co mają wymaksowane auta, dorobiłeś się w końcu najlepszego auta i ulepszeń do niego żeby później wciąż robić to samo na mapach które z czasem znasz na wylot i wtedy liczy się fart że w nic nie walniesz mając za przeciwników w końcu równych sobie…

Super, bardzo fajna informacja jako, że nie miałem okazji. Mam pytanie czy jest możliwość pomocy tym gościom, żeby np ulepszyć ten matchmaking i czy serwery ni z gruchy ni pietruchy nie zostaną zamknięte ?

Już lepiej sobie zainwestujcie w The Crew 2, czy Forze, a nie te odgrzewane kotlety ogrywacie.